AntarnaadaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antarnaada, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antarnaada, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antarnaada, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antarnaada, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antarnaada, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antarnaada. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antarnaad
Antarnaad.jpg
Plakat wydania
W reyserii Shyam Benegal
Wyprodukowano przez Filmy Suhetu
W roli gównej Kulbhushan Kharbanda
Girish Karnad
Shabana Azmi
Om Puri
Muzyka stworzona przez Wanrad Bhatia
Data wydania
1991
Czas trwania
160 minut
Jzyk hinduski

Antarnaad ( hindi : ) ( "gos wewntrzny") by 1991 Hinduski film zrealizowany przez Shyam Benegal, na podstawie Swadhyay Ruchu przez Pandurang Shastri Athavale .

Odlew

Bibliografia

  1. ^ "Antarnaada" . 1-wiatowy Festiwal Filmów Zagranicznych . Zarchiwizowane z oryginau w dniu 28 kwietnia 2009 . ródo 26 kwietnia 2009 .
  2. ^ Datta, Sangeeta (2019). Shyam Benegal . Wydawnictwo Bloomsbury. s. 155159. Numer ISBN 9781838718183.
  3. ^ Shukla Nilesh M. (2010). Bhagawadgita i hinduizm: co kady powinien wiedzie . Gotowy do przeczytania. str. 123. Numer ISBN 9789380009667.
  4. ^ Kaptur, John W. (2000). The Essential Mystery: Najwiksi twórcy indyjskiego kina artystycznego . Zorientuj Czarny abd. s. 218-219. Numer ISBN 9788125018704.

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Aleksander Romanowski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Adriana Sikorski

Ten wpis na Antarnaada pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Karol Wysocki

Ładny artykuł z _zmienna.