AntasthuWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antasthu, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antasthu, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antasthu, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antasthu, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antasthu, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antasthu. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antasthu
W reyserii R. Thjagarajan
Scenariusz autorstwa Wietnam Veedu Sundaram
Opowie autorstwa Wietnam Veedu Sundaram
Wyprodukowano przez C. Dhandajudhapani
W roli gównej Jaishankar
Lakshmi
Murali
Ilavarasi
Kinematografia V. Ramamoorthy
Edytowany przez MG Balu Rao
Muzyka stworzona przez Shankar-Ganesh

Firma produkcyjna
Data wydania
10 lipca 1985
Kraj Indie
Jzyk Tamil

Anthasthu to indyjskifilm w jzyku tamilskim z 1985 roku, wyreyserowany przez R. Thyagarajana dla Devar Films. W filmie wystpuj Jaishankar , Lakshmi , Murali i Ilavarasi .

Wtek

Archana ( Lakshmi ) jest dyrektorem zarzdzajcym swojej firmy i przykada du wag do postrzeganego statusu i wyrónie klasowych. Ma te bardzo wysokie standardy dla swoich pracowników i jest bardzo podejrzliwa wobec ludzi ubogich. Sanjeevi ( Jaishankar ) mieszka w jednym z budynków nalecych Archana i sprawia, e punkt nieustannie podwaa jej plany. Przekonuje te Murali ( Murali ), modego mczyzn poszukujcego pracy, by z nim pracowa. Sanjeevi spiskuje, aby poczy Murali i córk Archany, Radh ( Ilavarasi ). Po kilku pocztkowych przeszkodach, oboje zakochuj si, ku niezadowoleniu Archany. Modzi kochankowie wkrótce poznaj skomplikowan histori stojc za Archan i Sanjeevi, a take to, jak wpasowali si w t wieloletni kótni.

Rzuca

cieka dwikowa

ciek dwikow skomponowa Shankar-Ganesh .

Nie. Utwór muzyczny piewacy
1 Waadi Aandalu Raj Sitharaman
2 Pl Kanmani SP Balasubrahmanyam
3 Netraiya Varaiyil SP Balasubrahmanyam, S. Janaki
4 Aasai Ennai Viratta Raj Sitharaman
5 Otrai Kilaithannil SP Balasubrahmanyam, S. Janaki

Bibliografia


Opiniones de nuestros usuarios

Dariusz Romanowski

Podane informacje o zmiennej Antasthu są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Elena Karpiński

Ten wpis na Antasthu sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Mirka Chrzanowski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antasthu jest tym, którego szukałem.