Ante LediWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Ante Ledi, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Ante Ledi, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Ante Ledi, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Ante Ledi, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Ante Ledi, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Ante Ledi. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Ante Ledi (urodzony 13 padziernika 1939 w Arano ) to chorwacki biznesmen, polityk i wiceprzewodniczcy Chorwackiej Partii Chrzecijasko-Demokratycznej .

W modoci Ledi by mistrzem Jugosawii i rekordzist kraju w skoku w dal i dziesicioboju . Jego rekord yciowy w dziesicioboju, ustanowiony w 1961 r., Daje mu od 2020 r. Dziesitk wszechczasów dziesicioboju w Chorwacji.

Nigdy nie by czonkiem partii politycznej, ale by bardzo blisko z Franjo Tumanem i Chorwackim Zwizkiem Demokratycznym . Jego pierwszy udzia w polityce mia miejsce podczas kryzysu w Zagrzebiu, kiedy to Tuman zaproponowa go jako kompromisowego kandydata na burmistrza Zagrzebia.

W 2000 r. Kandydowa na prezydenta Chorwacji jako kandydat niezaleny, zajmujc 5. miejsce z 0,85% gosów.

Bibliografia

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Jerzy Markiewicz

Musiałem znaleźć coś innego na temat Ante Ledi, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Rafal Wilk

W tym poście o Ante Ledi dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Mateusz Gajewski

Ten wpis o Ante Ledi był właśnie tym, co chciałem znaleźć.