Ante MandiWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Ante Mandi, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Ante Mandi, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Ante Mandi, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Ante Mandi, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Ante Mandi, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Ante Mandi. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Ante Mandi ( Triest , 2 czerwca 1881 Lovran , 15 wrzenia 1959) by prawnikiem i politykiem chorwackim i jugosowiaskim . Jako przedstawiciel Komitetu Jugosowiaskiego w Petersburgu zorganizowa w Odessie oddzia jugosowiaskich ochotników . W 1917 przeniós si do Londynu, by pracowa jako sekretarz biura centralnego Komitetu Jugosowiaskiego w Londynie. Po powrocie do nowego Królestwa Serbów, Chorwatów i Soweców (póniej przemianowanej na Jugosawi) Mandi rozpocz karier prawnicz. Po II wojnie wiatowej kapitulacja Woch, zosta mianowany przewodniczcym Komitetu Wyzwolenia Narodowego w Opatiji i delegatem do Pastwowej Antyfaszystowskiej Rady Wyzwolenia Narodowego Chorwacji (ZAVNOH) oraz czonkiem Antyfaszystowskiej Rady Wyzwolenia Narodowego Jugosawii (AVNOJ) przewodnictwo. Rok póniej, w 1944 r. zosta mianowany przewodniczcym Okrgowego Komitetu Wyzwolenia Narodowego Istrii oraz Komisji ds. Zbrodni Wojennych Chorwackiego Kraju Zwizkowego . W marcu-listopadzie 1945 roku Mandi zosta mianowany czonkiem królewskiej rady regencyjnej na mocy porozumie Tito-ubai .

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Wieslaw Sadowski

Ten wpis na Ante Mandi sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Andrew Witkowski

Dzięki za ten post na Ante Mandi, właśnie tego potrzebowałem