Ante PandakoviWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Ante Pandakovi, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Ante Pandakovi, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Ante Pandakovi, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Ante Pandakovi, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Ante Pandakovi, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Ante Pandakovi. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Ante Pandakovi
Informacje osobiste
Pene imi i nazwisko Ante Pandakovi
Data urodzenia 1890 ( 1890 )
Miejsce urodzenia Zagrzeb , Królestwo Chorwacji-Slawonii , Austro-Wgry
Data zgonu 1968 (w wieku 77-78)
Miejsce mierci Zagrzeb, SR Chorwacja , SFR Jugosawia
Zarzdzane zespoy
Lata Zespó
1926-1930 Jugosawia

Ante Pandakovi (1890-1968) by chorwacki trener piki nonej , zwaszcza zarzdzania reprezentacji w Królestwie Jugosawii od 1926 do 1930 roku.

Uwagi

  1. ^
    Znane jako Królestwo Serbów, Chorwatów i Soweców do 1929 roku.

Bibliografia

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Aldona Drozd

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Ante Pandakovi jest tym, którego szukałem.

Bartlomiej Kowalewski

Wreszcie artykuł o Ante Pandakovi, który jest łatwy do przeczytania.

Gabriel Duda

Bardzo ciekawy ten post o Ante Pandakovi.

Alina Orzechowski

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Adam Sienkiewicz

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Ante Pandakovi