Ante VukieviWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Ante Vukievi, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Ante Vukievi, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Ante Vukievi, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Ante Vukievi, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Ante Vukievi, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Ante Vukievi. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Ante Vukievi
Informacje osobiste
Urodzi si ( 24.02.1993 )24 lutego 1993
Narodowo chorwacki
Pozycja Gracz terenowy
Praworczno Dobrze
Informacje klubowe
Obecna druyna CN Marsylia
Numer 11
Kluby seniora
Lata Zespó
 
CN Marsylia
druyna narodowa
Lata Zespó
 
Chorwacja
Rekord medalowy

Ante Vukievi (ur. 24 lutego 1993) jest chorwackim graczem piki wodnej w CN Marseille i chorwackiej reprezentacji narodowej .

Uczestniczy w Mistrzostwach wiata 2019 .

Zobacz te

Bibliografia

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Lech Krük

Ładny artykuł z _zmienna.

Amit Romanowski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Ante Vukievi jest tym, którego szukałem.

Izabella Rybak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Ante Vukievi.

Malgorzata Ptak

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Ante Vukievi, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.