Antedon (mitologia)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antedon (mitologia), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antedon (mitologia), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antedon (mitologia), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antedon (mitologia), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antedon (mitologia), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antedon (mitologia). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

W mitologii greckiej byo kilka osób o imieniu Anthedon ( staroytne greckie : oznacza radowa si w kwiatach) co najmniej dwóch mczyzn i jedna kobieta.

Uwagi

Bibliografia

  • Ateneusz z Naucratis , Deipnosofici lub Bankiet Uczonych . Londyn. Henry G. Bohn, York Street, Covent Garden. 1854. Wersja online w Bibliotece Cyfrowej Perseusza .
  • Ateneusz z Naucratis, Deipnosophistae . Kajbela. W Aedibus BG Teubneri. Lipsiae. 1887. Tekst grecki dostpny w Bibliotece Cyfrowej Perseusza .
  • Graves Robert , Mity greckie , Harmondsworth, Londyn, Anglia, Penguin Books, 1960. ISBN  978-0143106715
  • Graves, Robert , Mity greckie: wydanie kompletne i ostateczne. Pingwin Books Limited. 2017. ISBN  978-0-241-98338-6 , 024198338X
  • Pausanias , Opis Grecji z angielskim tumaczeniem WHS Jones, Litt.D. i HA Ormerod, MA, w 4 tomach. Cambridge, MA, Harvard University Press; Londyn, William Heinemann Ltd. 1918. Wersja online w Bibliotece Cyfrowej Perseusza
  • Pauzaniasz, Graeciae Descriptio. 3 tomy . Lipsk, Teubner. 1903. Tekst grecki dostpny w Bibliotece Cyfrowej Perseusza .
  • Stephanus of Bizantium , Stephani Byzantii Ethnicorum quae supersunt, pod redakcj Augusta Meineike (1790-1870), opublikowana w 1849 r. Kilka wpisów z tego wanego staroytnego podrcznika nazw miejsc zostao przetumaczonych przez Brady'ego Kieslinga. Wersja online w projekcie Topos Text.


Opiniones de nuestros usuarios

Jakub Matysiak

Podane informacje o zmiennej Antedon (mitologia) są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Anna Karczewski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Antedon (mitologia) i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Ania Ciesielski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Antedon (mitologia), daje dużo pewności.