Antelope upkowyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antelope upkowy, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antelope upkowy, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antelope upkowy, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antelope upkowy, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antelope upkowy, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antelope upkowy. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antelope upkowy
zakres stratygraficzna : kredowy
Rodzaj Tworzenie
Jednostk Formacja Monterey
ley u podstaw Formacja Etchegoin
Lokalizacja
Region San Joaquin Valley , California
Kraj Stany Zjednoczone

Antelope upkowy to formacja geologiczna w San Joaquin Valley rodkowej Kalifornii .

To ley u podstaw plioceskiej epoka Etchegoin formacji .

Zachowuje skamieniaoci siga kredowego okresie .

Zobacz te

Referencje

  • Róne Autorzy Bazie Paleobiologii. Fossilworks: Brama do Bazy Paleobiologii . ródo 8 lipiec +2.014 .


Opiniones de nuestros usuarios

Marianna Krupa

Ten artykuł o zmiennej Antelope upkowy przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Franciszek Krzemiński

Artykuł o Antelope upkowy jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.