Antelope Valley CollegeWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antelope Valley College, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antelope Valley College, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antelope Valley College, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antelope Valley College, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antelope Valley College, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antelope Valley College. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antelope Valley College (AVC)
Antelope Valley College (3118577040).jpg
Motto Wzbogacanie ycia, budowanie przyszoci
Rodzaj Publiczna uczelnia publiczna
Przyjty 1929
afiliacje akademickie
Antelope Valley College District
Prezydent Ed Knudson
Studenci 14 024 (wiosna 2013)
Lokalizacja , ,
Stany Zjednoczone
Kampus 135 akrów (55 ha)
Przezwisko Huncwoci
Przynalenoci sportowe
CCCAA M ,
SCFA (pika nona)
Strona internetowa /www .avc .edu

Antelope Valley College ( AVC ) jest uczelni publiczn w Lancaster w Kalifornii . Jest czci systemu California Community College . Jest obsugiwany przez Antelope Valley Community College District , z gównym obszarem obsugi o powierzchni 1 945 mil kwadratowych (5040 km 2 ) obejmujcym czci hrabstw Los Angeles i Kern. Nauka jest oferowana w kilku witrynach, w tym w Palmdale i Lancaster, a take poprzez internetowe i instruktaowe kursy telewizyjne.

Uczelnia oferuje stopnie Associate in Arts i Associate in Science w 71 dziedzinach, a take programy certyfikatów w 59 obszarach zawodowych.

Gówny kampus w Lancaster znajduje si na satelicie California State University, Bakersfield-Antelope Valley (CSUB-AV), gdzie studenci mog uzyska tytuy licencjata i magistra z wybranych przedmiotów.

Historia

Placówka rozpocza zajcia 10 wrzenia 1929 r. jako wydzia Antelope Valley High School w Lancaster. Zostaa zaoona jako Antelope Valley Junior College, zapewniajc pierwsze dwa lata nauki w college'u dla osób mieszkajcych na odlegym, wiejskim obszarze. Nazwa zostaa póniej zmodyfikowana na Antelope Valley College, aby odzwierciedli jej wszechstronny charakter. rednia dzienna frekwencja w kolegium wynosia 13 w roku szkolnym 1929-30.

W nastpnych latach depresji nastpi niewielki wzrost liczby zapisów na studia. Rolnicy lucerny w Dolinie Antylopy ucierpieli w latach 30. XX wieku, a najmniejsze gimnazjum w Kalifornii miao powane trudnoci finansowe. Nauczyciele obniyli pensje o 20 procent, które wahay si od wymaganego przez stan minimum 1350 USD rocznie do maksimum 1595 USD.

rednia dzienna frekwencja (ADA) w college'u osigna 100 do 1939 roku, ale wraz z II wojn wiatow frekwencja spada. W czasie wojny frekwencja osigna poziom 13, to samo ADA w roku zaoenia szkoy.

Istniay naciski na zamknicie gimnazjum, ale powiernicy i pracownicy wytrzymali, dopóki weterani nie wrócili z wojny. Zapisy rosy stopniowo w latach powojennych, czciowo z powodu Karty Praw GI, a czciowo dlatego, e Dolina Antylopy zacza rozwija przemys lotniczy.

W 1959 r. odby si kamie wgielny pod nowy kampus uniwersytecki na 110 akrach (45 ha) przy Avenue K i 30th Street West, zaprojektowany przez architekta Henry'ego L. Gogerty'ego (1894-1990).

Kampus uniwersytecki powikszy si do okoo 135 akrów (55 ha) dziki zakupom gruntów.

Nauczyciele akademiccy

Antelope Valley College rozrós si do populacji studentów okoo 16 000. Posiada akredytacj Komisji Akredytacyjnej Szkó Spoecznych i Juniorskich .

Wród wielu programów oferowanych przez uczelni znajduje si program studiów stowarzyszonych w zakresie pielgniarstwa zarejestrowanego zatwierdzony przez Rad Zarejestrowanych Pielgniarstwa, program technika patowca i zespou napdowego certyfikowany przez Federaln Administracj Lotnictwa oraz program inynieryjny niszej dywizji, który koordynuje si z inynieri program studiów oferowanych lokalnie przez California State University, Long Beach. Inne programy obejmuj produkcj i monta samolotów (w tym materiay kompozytowe), grafik komputerow, terapi oddechow, Akademi Straaka I i technologi poarów na terenach dzikich.

We wspópracy z Departamentem Szeryfa Hrabstwa Los Angeles, kampus Lancaster jest gospodarzem Akademii Szkoleniowej Szeryfa, która spenia wymagania Standardów i Szkole Oficerów Pokoju w zakresie szkolenia czonków departamentu szeryfa i innych organów cigania.

Okrgiem kolegium lokalnego zarzdza lokalnie wybierana Rada Powiernicza skadajca si z piciu czonków sprawujcych czteroletni kadencj oraz powiernika studenckiego wybieranego corocznie przez czonków samorzdu studenckiego.

Kampus w Palmdale

Uczelnia utrzymuje tymczasowo wydzierawion witryn w miecie Palmdale , która obsuguje prawie 2000 studentów. Plany wzywaj do utworzenia penego kampusu na 60 akrach (24 ha) ziemi w poudniowej Palmdale na 25th Street East, na poudnie od Avenue S. Urzdnicy College pracuj nad zrównowaonym zapisem 1000 studentów w penym wymiarze godzin, aby zakwalifikowa Palmdale do centrum status kluczowy krok w rozwoju staego kampusu. W kwietniu 2009 r. urzdnicy wyrazili zamiar przedstawienia pastwu wstpnej propozycji projektu kampusu w czerwcu 2010 r.

lekkoatletyka

Sportowe druyny uczelni s znane jako Huncwoci. Uczelnia ma obecnie osiem mskich i osiem kobiecych druyn uniwersyteckich. Konkuruje jako czonek California Community College Athletic Association (CCCAA) w Western State Conference (WSC) we wszystkich sportach z wyjtkiem piki nonej, która rywalizuje w Southern California Football Association (SCFA).

Znani absolwenci

Bibliografia

Zewntrzne linki

Wspórzdne : 34.67694°N 118.18611°W 34°4037N 118°1110W / / 34,67694; -118.18611

Opiniones de nuestros usuarios

Lech Konieczny

Ten wpis na Antelope Valley College sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Lech Kwiatkowski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antelope Valley College jest tym, którego szukałem.