Antemaska (zespó)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antemaska (zespó), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antemaska (zespó), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antemaska (zespó), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antemaska (zespó), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antemaska (zespó), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antemaska (zespó). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antemaska
Gatunki Rock alternatywny , punk rock
lata aktywnoci 2014-2015
Etykiety Nadie dwik
Akty powizane
dawni czonkowie

Antemasque (stylizowana jako ANTEMASQUE ) to amerykaska supergrupa rockowa zaoona w 2014 roku przez byych czonków At the Drive-In i The Mars Volta , Omara Rodrígueza-Lópeza i Cedrica Bixler-Zaval . Ich pierwszy album opisywany Red Hot Chili Peppers s Flea na basie i Dave Elitch na bbnach. Zarówno Flea, jak i Elitch grali wczeniej z The Mars Volta. Brat Omara, Marfred Rodríguez-López (wczeniej nalecy do Zechs Marquise ) ostatecznie doczy jako stay basista, a obowizki perkusisty przej czonek Blink-182, Travis Barker .

Historia

9 kwietnia 2014 r. Bixler-Zavala i Rodríguez-López ogosili swój nowy projekt, wraz z wydaniem pierwszego singla 4AM, opisanego przez Rolling Stone jako adujcy, punkowy rocker z rodzajem krtego makaronu, który obaj chopaki z Mars Volta i Flea uywali jako wizytówek w swoich grupach. W cigu nastpnego tygodnia ukazay si kolejne trzy single, a 10 listopada 2014 roku ukaza si ich debiutancki album. pierwszy album i pozwoli zespoowi korzysta ze swojego studia nagraniowego.

2 listopada 2015 roku zespó zadebiutowa omioma nowymi utworami z nadchodzcego wydawnictwa, zatytuowanego Saddle on the Atom Bomb . Jednak do 2021 r. album nie zosta wydany, a od 2015 r. na platformach spoecznociowych zespou nie pojawiy si adne dalsze informacje sugerujce, e zespó nie jest ju aktywny.

Czonkowie zespou

O czasu

Dyskografia

Albumy studyjne

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Sebastian Kalinowski

Musiałem znaleźć coś innego na temat Antemaska (zespó), co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Wioletta Gruszka

Bardzo ciekawy ten post o Antemaska (zespó).

Szymon Milewski

Świetny post o Antemaska (zespó).

Dominik Krük

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Antemaska (zespó).