AntenaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antena, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antena, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antena, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antena, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antena, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antena. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .


Antenor ( gr . , Antnr ; fl. ok. 540   ok. 500  pne) by ateskim rzebiarzem . On jest rejestrowana jako twórca wspólnych posgów tych tyranobójstwo harmodios i aristogejton finansowanego przez Ateczyków na wydalaniu Hippiasz . Te posgi zostay wywiezione do Suzy przez Kserksesa I z Persji podczas wojen grecko-perskich . Archeolodzy ustalili równie, e podstaw sygnowan przez Antenora syna Emaresa bya grupa postaci kobiecych w archaicznym stylu, które byy eksponowane na akropolu . Rzebiarz Harmodiusa i Arystogeitona jest zwykle wymieniany jako syn Euphranora.

Zobacz te

Uwagi

Bibliografia

  • Baynes, TS, wyd. (1878), "Antenor"  , Encyclopaedia Britannica , 3 (9th ed.), New York: Charles Scribner's Sons, s. 102
  • Chisholm, Hugh, wyd. (1911), Antenor  , Encyclopaedia Britannica , 2 (wyd. 11), Cambridge University Press, s. 92
  • Antenor, New Encyclopædia Britannica, wyd. 15, t. ja, Chicago: Encyclopaedia Britannica Inc., 1992, s. 441
  • Gardner, EA, Podrcznik rzeby greckiej , tom. ja |volume=ma dodatkowy tekst ( pomoc )

Opiniones de nuestros usuarios

Cezary Michalik

To dobry artykuł dotyczący Antena. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Agnes Karpiński

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Antena i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Adriana Gruszka

W tym poście o Antena dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Karolina Czerwiński

Dzięki za ten post na Antena, właśnie tego potrzebowałem