Antena 1 (Rumunia)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antena 1 (Rumunia), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antena 1 (Rumunia), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antena 1 (Rumunia), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antena 1 (Rumunia), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antena 1 (Rumunia), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antena 1 (Rumunia). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antena 1
Logo Antena 1 (2010).svg
Kraj Rumunia
Obszar nadawania Rumunia
Programowanie
Format obrazu 1080i HDTV
(przeskalowany do 16:9 576i dla kanau SDTV )
Wasno
Waciciel Antena TV Group ( Intact Media Group )
Siostrzane kanay Antena Stars , Antena 3 , Happy Channel , Antena i , ZU TV
Historia
Wystrzelony 29 listopada 1993  ( 29.11.1993 )
Spinki do mankietów
Strona internetowa a1 .ro
obserwatornews.ro
Dostpno
Kabel
UPC Rumunia Kana 04
RCS i RDS Kana 6 (SD)
Kana 7 (HD)
Satelita
Dolce Kana 115

Antena 1 ( rumuska wymowa:  [antena unu] ) to rumuska ogólnodostpna sie telewizyjna, której wacicielem jest Antena TV Group, cz Intact Media Group . Na jej program skadaj si pokazy oper mydlanych , mecze piki nonej i programy rozrywkowe. Siedziba Anteny 1 zostaa zajta przez pastwo rumuskie w dniu 8 sierpnia 2014 r. w zwizku z wyrokiem sdu na Dana Voiculescu, zaoyciela Intact Media Group. Budynek moe zosta sprzedany w celu odzyskania przez pastwo straty poniesionej w wyniku oszukaczej prywatyzacji Instytutu Bada Spoywczych w 2003 roku. Po tym, jak pracownicy firmy zniszczyli wntrze budynku podczas wyprowadzki, budynek wymaga remontu przed wystawieniem na sprzeda. Narodowa Agencja Zarzdzania Zajtymi Aktywami (ANABI) wystawia budynek na sprzeda na swojej stronie internetowej.

Aktualne programy

Najwyej oceniane lokalne produkcje stacji obejmuj programy rozrywkowe, programy informacyjne i seriale telewizyjne.

Aktualnoci

Obserwator

Observator to codzienna audycja i seria (nadawana w Observator 12 od poniedziaku do pitku) to jedna z najczciej ogldanych wiadomoci w Rumunii. Wydawany jest w czterech wydaniach dziennych, poczwszy od godz. 6:00, 12:00 w dni powszednie lub 13:00 w weekendy, 16:00 i 19:00. Jego sztandarow codzienn wieczorn wiadomoci jest Observator 19.00, której kotwic s Alessandra Stoicescu w dni powszednie i Octavia Geamnu w weekendy.

Codzienna poranna edycja Observatora jest emitowana o godzinie 6.00. Jego gospodarzami s Iuliana Pepene i Bogdan Alecsandru w dni powszednie, Ionela Lucan w weekend, a Laura Nureldin prowadzi transmisj o godzinie 13.00. Od poniedziaku do pitku Andreea opan, Olivia Punescu i Valentin Butnaru s gospodarzami programu Observator 12.00, a Mihaela Clin prowadzi transmisj o godzinie 16:00. Ponadto od poniedziaku do czwartku Observator ma wieczorn edycj wiadomoci, której gospodarzem jest Marius Pancu.

28 listopada 2016 roku, kiedy Antena 1 uruchomia wasny kana HD, Observator zadebiutowa z nowym zestawem, który zawiera nowe studio, nowe logo, motyw otwierajcy i nowy pakiet graficzny. Strona internetowa Observator, observator.tv, równie zostaa ponownie uruchomiona pod koniec listopada 2016 r. 19 kwietnia 2020 r. Observator pojawi si z nowym pakietem graficznym, a jego strona internetowa zmienia nazw i domen na observatornews.ro, uruchamiajc równie aplikacj informacyjn.

Oryginalny serial telewizyjny

Antena 1 Oryginalny serial telewizyjny
Program Stan/sezon Debiut Aktualny czas antenowy
Adela 2 2021 Czwartek o 20:30 ( EEST )

Zabawa

Róne pokazy

Pokazy odmian Antena 1
Program Stan/sezon Debiut Aktualny czas antenowy
Chefi la Cuite 8 2016 poniedziaek-roda o 20:30 ( EEST )
iUmor 9 2016 Niedziela o 20:00 ( EEST )
Neatza cu Rzvan i Dani 12 2008 Od poniedziaku do pitku o 08:00 ( EEST )
Te cunosc de uneva! 15 2012 Sobota o 20:00 ( EEST )
Wspóczynnik X 9 2011 Pitek o 20:30 ( EEST )
Azja ekspresowa Czekam na odnowienie 2018 Nie dotyczy
Wyspa Iubirii 2015
Marele Zid 2017

Talk show

Antena 1 talk-show
Program Debiut Aktualny czas antenowy
Bezporedni dostp 2008 poniedziaek - pitek o 16:30 ( EEST )

Wczeniejsze programy

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Violetta Olszewski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Antena 1 (Rumunia) i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Kamila Kulesza

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Wiktoria Milewski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.