Antena MidzynarodowaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antena Midzynarodowa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antena Midzynarodowa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antena Midzynarodowa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antena Midzynarodowa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antena Midzynarodowa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antena Midzynarodowa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antena 5.png
Kraj Rumunia
Obszar nadawania Europa
Kanada
Stany Zjednoczone
Rosja
Programowanie
Format obrazu 16:9 ( 576i , SDTV )
16:9 ( 1080i , HDTV )
Wasno
Waciciel Nienaruszona grupa medialna
Siostrzane kanay Antena 1 , Antena Stars ,
Antena 3 , Happy Channel , ZU TV
Historia
Wystrzelony 1 lipca 2006
Spinki do mankietów
Strona internetowa www.antenai.ro

Antena Internaional ( rumuska wymowa:  [antena internatsi.onal] ) to stacja telewizyjna naleca do Intact Media Group, przeznaczona dla Rumunów mieszkajcych poza Rumuni . Rozpocza nadawanie 1 lipca 2006 roku. Mona j oglda tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, gdzie sygnowana jest mark RSC2 , jednym z rumuskich kanaów oferowanych przez RomSatNet Silviu Prigoan. Abonament kosztuje 20 USD miesicznie przed opodatkowaniem. Wszystkie programy s nadawane jednoczenie lub powtórki programów ju nadawanych w Antena 1 , Antena Stars , Antena 3 lub Happy Channel .

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Wanda Piotrowski

Informacje o zmiennej Antena Midzynarodowa są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Arkadiusz Stasiak

Bardzo ciekawy ten post o Antena Midzynarodowa.

Igor Kuczyński

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antena Midzynarodowa jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.