Antena przycelowania wizkiWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antena przycelowania wizki, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antena przycelowania wizki, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antena przycelowania wizki, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antena przycelowania wizki, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antena przycelowania wizki, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antena przycelowania wizki. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

W telekomunikacji i radaru inynierii, antena przycelowania wizki jest osi maksymalnego zysku (maksymalna moc promieniowana) o kierunkowej anteny . Dla wikszoci anten przycelowania wizki jest osi symetrii anteny. Na przykad, w przypadku osiowych karmione naczy anten The przycelowania wizki anteny jest osi symetrii parabolicznej anteny, a antena charakterystyka promieniowania (gówny pat) jest symetryczny wzgldem osi przycelowania wizki. Wikszo osi anteny przycelowania wizki jest ustalana przez ich ksztat i nie mog by zmieniane. Jednake fazowanych anteny tablicy mona elektronicznie kierowania wiata, zmieniajc kt przycelowania wizki poprzez przesunicie wzgldne fazy fal radiowych emitowanych przez róne elementów antenowych, a nawet emitowa wizki w wielu kierunkach (kilka boresights).

Okrelenie przycelowania wizki pochodzi z anten o duym zysku , takie jak naczynia, które wytwarzaj parabolicznych wskie, oówków ksztacie belki, które s trudne do celu dokadnego odlegego anteny odbiorczej. Te czsto s wyposaone w optyczne boresights wspomagajcych celowanie.

Referencje


Opiniones de nuestros usuarios

Dagmara Witek

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Antena przycelowania wizki.

Izabella Dobrowolski

Ten wpis o Antena przycelowania wizki był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Ilona Nowakowski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Antena przycelowania wizki, daje dużo pewności.