Antero MertarantaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antero Mertaranta, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antero Mertaranta, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antero Mertaranta, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antero Mertaranta, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antero Mertaranta, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antero Mertaranta. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antero Mertaranta
Antero Mertaranta.jpg
Antero Mertaranta w 2011 roku.
Urodzi si
Lauri Antero Johannes Mertaranta

( 1956-01-17 )17 stycznia 1956
Inne nazwy Mertsi, Anza
Zawód Nadawca, muzyk

Lauri Johannes Mertaranta Antero (urodzony 17 stycznia 1956 w Hyvinkää , Finlandia ) jest wybitny fiski Sportscaster i osobowo telewizyjna i byy nauczyciel szkoy podstawowej.

Antero Mertaranta jest najbardziej znany ze swojego energicznego wystpu na meczach hokeja na lodzie Mistrzostw wiata IIHF , zwaszcza gdy gra reprezentacja Finlandii . Oprócz hokeja na lodzie Mertaranta zapowiada take pik non, lekkoatletyk i fiski baseball . Sam Mertaranta gra w modoci w fiskim baseballu.

W 2001 roku Mertaranta zacz prowadzi teleturniej sportowy o nazwie Se on siinä , nazwany na cze jednego z jego najsynniejszych hase: Se on siinä! (To jest to! / To byo to! / Jest!).

Przed karier reportera sportowego Mertaranta pracowa jako nauczyciel muzyki i straak. Gra na perkusji w zespole Anza Mertaranta Allstars. Zespó planowa wydanie albumu w 2005 roku, ale ma dopiero wyda swój debiutancki album.

Najwaniejsze

Dyskografia

Albumy

  • 2004: Nopea rakastumaan (album Anzy Mertaranta Allstars)
  • 2009: Jytää, poppia ja rautalankaa (album Anza Mertaranta Allstars)

Syngiel

  • 1999: "Ihanaa Leijonat, Ihanaa!"
  • 2010: Sinistä ja vihreää (single Anza Mertaranta Allstars)
  • 2011: " Taivas varjele! " (singel fiskiej mafii hokejowej feat. Antero Mertaranta) Wideo na YouTube

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Marlena Mazur

Ten wpis na Antero Mertaranta sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Ewelina Sowiński

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antero Mertaranta jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Daniel Mazurkiewicz

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Aldona Szymczak

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Antero Mertaranta i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Gabriela Adamski

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Antero Mertaranta