AnterosaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anterosa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anterosa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anterosa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anterosa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anterosa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anterosa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anteros
Czonek Erotes
Eros-piccadilly-cyrk.jpg
Siedziba góra Olimp
Symbol zota maczuga ze strzaami oowiu
Informacje osobiste
Rodzice Ares i Afrodyta lub Posejdon i Nerites
Rodzestwo

W mitologii greckiej , Anteros ( starogrecki : Anteros ) by bogiem zaplate mioci (dosownie mio zwrócony lub przeciw-mio), a take The Punisher tych, którzy gardz mioci i postp innych, czy mciciel nieodwzajemniona mio . Jest jednym z Erotów .

Anteros by synem Aresa i Afrodyty w mitologii greckiej, oddanym jako towarzysz zabaw swojemu bratu Erosowi , który by samotny uzasadnieniem jest to, e mio musi zosta udzielona, jeli ma si powie. Ewentualnie mówiono, e powsta z wzajemnej mioci Posejdona i Nerites . Fizycznie jest przedstawiany jako podobny do Erosa pod kadym wzgldem, ale z dugimi wosami i skrzydami motyla z pióropuszem . Opisywano go równie jako uzbrojonego w zot maczug lub oowiane strzay.

Anteros, wraz z Erosem, by jednym z wielu skrzydlatych bogów mioci zwanych Erotes , wiecznie modzieczych uskrzydlonych bogów mioci, zwykle przedstawianych jako uskrzydleni chopcy w towarzystwie Afrodyty lub towarzyszcych jej bogi.

Otarz Anterosowi wznieli metycy w Atenach na pamitk odrzuconej mioci metyka Timagorasa, którego odrzucili atescy Meles. Usyszawszy deklaracj mioci Timagorasa do niego, mody czowiek kpico kaza mu rzuci si ze szczytu wysokiej skay. Widzc martwego Timagorasa, Meles pokutowa i rzuci si z tej samej skay.

Opisujc natur emocji, Platon twierdzi, e jest ona wynikiem wielkiej mioci do drugiego czowieka. Kochanek, natchniony piknem, przepeniony jest bosk mioci i odwzajemniajc si mioci wypenia dusz ukochanej osoby. W rezultacie ukochana osoba zakochuje si w kochanku, cho o mioci mówi si tylko jako o przyjani . Dowiadczaj bólu, gdy s osobno, i ulgi, gdy s razem, lustrzanym odbiciem uczu kochanka jest anteros, czyli przeciw-mio.

Anteros jest tematem fontanny Shaftesbury Memorial Fountain na Piccadilly Circus w Londynie, gdzie symbolizuje bezinteresown, filantropijn mio hrabiego Shaftesbury do biednych. Pomnik jest czasami nazywany Anioem Chrzecijaskiej Miosierdzia i jest powszechnie mylony z Erosem.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Zenon Grzyb

W tym poście o Anterosa dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Paula Nowakowski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anterosa, jest to bardzo dobra opcja.

Stefan Skiba

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anterosa

Zygmunt Niewiadomski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Anterosa.

Witold Kuczyński

Bardzo ciekawy ten post o Anterosa.