Antes Que El Mundo Se AcabeWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antes Que El Mundo Se Acabe, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antes Que El Mundo Se Acabe, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antes Que El Mundo Se Acabe, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antes Que El Mundo Se Acabe, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antes Que El Mundo Se Acabe, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antes Que El Mundo Se Acabe. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antes Que El Mundo Se Acabe
Antes que el mundo se acabe.jpg
Single przez rezydenta
Wydany 14 maja 2020 r. ( 2020-05-14 )
Nagrany Kwiecie 2020
Dugo
  • 4 : 10 (wersja pojedyncza)
  • 7 : 40 (wersja teledysku)
Etykieta Sony Muzyka latynoska
Autorzy piosenek
Producent(y) René Péreza Joglara
Chronologia singli rezydentów
René
(2020)
" Antes Que El Mundo Se Acabe "
(2020)
Hej
(2020)
Teledysk
Antes Que El Mundo Se Acabe na YouTube

Antes Que El Mundo Se Acabe to wydany 14 maja 2020 roku singiel portorykaskiego rapera Residente , który znajdzie si na jego nadchodzcym drugim albumie studyjnym Sony Music Latin . Teledysk do piosenki zosta wydany tego samego dnia, w którym przyjaciele Residente i kilka znanych osobistoci z caego wiata cauje si ze swoimi parami.

Zadebiutowa na 92. miejscu na licie Argentina Hot 100 .

To

Bdc w kwarantannie z powodu pandemii COVID-19 , Residente wyjani, e nastpna piosenka, która zostanie wydana po René , bdzie piosenk imprezow, ale wtedy pomyla: Nawet nie mam teraz ochoty na imprezowanie. Okoo kwietnia 2020 r. wpad na pomys piosenki, jak stwierdzi w wywiadzie: Wpadem na pomys, aby mie acuch pocaunków na caym wiecie. Pomylaem, e to prawdopodobnie proste, ale musiabym napisa cao now piosenk do tego teledysku. [Pomys] polega na tym, by na caym wiecie mie acuch pocaunków ze wszystkich klas spoecznych.

Residente rozpocz nagrywanie i produkcj Antes Que El Mundo Se Acabe sam w domu, wraz z teledyskiem, i powiedzia, e byo wiele trudnoci w tym procesie: Mylaem, e bdzie to atwe, poniewa byo to po prostu pocaunek. Ale trudno jest znale wszystkich tych ludzi, którzy chc si pocaowa podczas pandemii, a pocaunek moe wyglda na atwy, ale to byo bardzo skomplikowane i nie wszyscy si cauj. Rozmawiaem z przyjaciómi, którzy byli gotowi pocaowa si do filmu, a take zaczem rozmawia z ludmi bezporednio na Instagramie. Rozmawiaem o tym z ponad 100 osobami i wyjaniem im, e musi to by nagrane aparatem, a jeli nie maj aparatu, to moe to by telefonem, ale musi by poziomej. To byo bardzo skomplikowane.

Residente stwierdzi, e kiedy piosenka si skoczya, potrzebowa duszej wersji, aby uwzgldni wszystkie pocaunki.

Teledysk

Teledysk wyreyserowa sam Residente. Klip zaczyna si od pocaunków Residente i jego ony, po których nastpuj pocaunki kilku znanych par. Klip mia ponad 31 milionów wywietle w YouTube do dnia 18 padziernika 2020 r.

Personel

Kredyty zaczerpnite z Tidala .

Wokal

Muzycy

Produkcja

Wykresy

Wykres (2020)
Pozycja szczytowa
Argentyna ( Argentyna Hot 100 ) 92

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Ewa Sobczak

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Elena Nowicki

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antes Que El Mundo Se Acabe jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Daria Bartkowiak

Świetny post o Antes Que El Mundo Se Acabe.