Antessive przypadekWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antessive przypadek, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antessive przypadek, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antessive przypadek, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antessive przypadek, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antessive przypadek, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antessive przypadek. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antessive przypadku ( w skrócie ante ) jest uywany do oznaczania relacji przestrzennej poprzedzajcych lub jest wczeniej. Sprawa znajduje si w niektórych jzykach drawidyjskich .

Referencje

  1. ^ S. Agesthialingom, Prakya Sreesaila Subrahmanyam, Dravidian Linguistics- V: (materiay z seminarium na drawidyjskiej Linguistics- V) , strona 275, 1976 - 582 pages, Google search link ksika cytuj: " (6) 'przed' (antessive) (7) za ... "


Opiniones de nuestros usuarios

Danuta Cichocki

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Peter Pawlak

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Liliana Czech

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Antessive przypadek.