Antha Mana ManchikeWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antha Mana Manchike, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antha Mana Manchike, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antha Mana Manchike, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antha Mana Manchike, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antha Mana Manchike, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antha Mana Manchike. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antha Mana Manchike
Antha Mana Manchike.jpg
Okadka DVD
W reyserii Veeru K
Scenariusz Marudhuri Raja (dialogi)
Scenariusz autorstwa Veeru K
Opowie autorstwa Veeru K
Wyprodukowano przez Mahesh Rathi
Kishore Rathi (prezenty)
W roli gównej Rajendra Prasad
Rachana
Asha Saini
Kinematografia Gadiraju Seenu
Edytowany przez V. Nagi Reddy
Muzyka stworzona przez Veeru K

Firma produkcyjna
Filmy Manishy
Data wydania
 • 30 lipca 2000 r. ( 2000-07-30 )
Czas trwania
140 minut
Kraj Indie
Jzyk telugu

Antha Mana Manchike ( tum. Wszystko za naszym jedynym Wellbeing ) to 2000 telugu -language komedia , produkowany przez Mahesh Rathi na Manisha Films banner i reyserii Veeru K. W rolach Rajendra Prasad , Rachana , Asha Saini i muzyk skomponowa równie Veeru K. Film zosta nagrany jako rednia w kasie.

Wtek

Film zaczyna si od Jagapathi (Rajendra Prasad), która zakochuje si w drapienej i prónej dziewczynie Urmili (Rachana), która pracuje jako wykadowca w college'u. Jagapathi stara si pozyska jej mio, gdy przypadkowo poznaje osob Balu (MS Narayana) w wypadku, nowo mianowanego wykadowc w college'u Urmili. Tak wic Jagapathi zapisuje si na swoje stanowisko, ale prawda wychodzi na jaw i Jagapathi zostaje aresztowany. Podczas tego Urmila dowiaduje si, e Jagapathi jest synem multimilionera Pichiswary Rao (Chalapathi Rao), w ten sposób nakania go do maestwa, aby rodzice go nie powstrzymali. Jednak Pichiswara Rao zdaje sobie spraw ze swojej postaci i wypdza ich z domu. Obecnie Jagapathi podejmuje prac w firmie kierowanej przez Nisz (Asha Saini). Poza tym Urmila dokada wszelkich stara, aby skoni ma do naprawy potów z ojcem. W ten sposób wpdza Jagapathi w ogromne dugi, co prowadzi do zawirowa midzy par a Urmil, która apeluje o rozwód. w sdzie uznaje si za skpstwo z racji ycia matki, która zmara z ndzy bdc córk milionera za polubienie ndzarza. Tutaj sdzia (Nutan Prasad) odrzuca jej roszczenie, poniewa s wieo po lubie i musz czeka rok na zoenie wniosku o rozwód. Natychmiast zmusza ich do ycia na jednym dachu pod nadzorem Aaya Mandhara (Rama Prabha) wraz z siedmioma przykazaniami. W kocu towarzyszy im bliski przyjaciel Jagapathiego, Babji (Sudhakar) i jego ona Sujikutti (Kovai Sarala). Zaraz po tym Urmila odzyskuje majtek dziadka 1 crore za porednictwem ich lojalnego sugi Tirupatiego (Tanikella Bharani) i jego syna Pasupatiego (Ali), pod warunkiem, e Urmila i jej m powinni podpisa si na dokumentach. Nastpnie Urmila próbuje oswoi Jagapathi, która jest daremna, wic wykuwa Babdiego jako swojego ma. Teraz zaczyna si dramat zamieszania z udziaem wielu postaci, za Urmil stoi zodziej Abu (Brahmanandam), Sujikutti jest przedstawiana jako siostra Jagapathi, a Nisha jako jego ona. Pasupati próbuje flirtowa z Sujikutti. Reszta historii to komiczna opowie o tym, jak Jagapathi daje Urmili nauczk, czy bdzie szczliwa po zdobyciu crore Rs.1, czy te zda sobie spraw ze swojego bdu

Rzuca

Zaoga

 • Sztuka : Jaya Prakash (JP)
 • Choreografia : Suchitra, Swarnalata, Prema
 • Zdjcia : Venu
 • Walki : Satish
 • Dialogi : Marudhuri Raja
 • Teksty : Sirivennela Sitarama Sastry , Guru Charan, Madhuphala
 • Odtwarzanie : Mano , Unni Krishnan , Raju, Ramu, Chitra , Gopika Poornima, Swarnalatha Jr, Smitha
 • Monta : V. Nagi Reddy
 • Zdjcia : Gadiraju Seenu
 • Prezenter : Kishore Rathi
 • Producent : Mahesh Rathi
 • Historia - Scenariusz - Muzyka - Reyseria : Veeru K
 • Baner : Manisha Films
 • Data wydania : 30 lipca 2000 r

cieka dwikowa

Antha Mana Manchike
Muzyka filmowa autorstwa
Veeru K
Wydany 2000
Gatunek muzyczny cieka dwikowa
Dugo 18 : 53
Etykieta Dwik HMV
Producent Veeru K

Muzyka skomponowana przez Veeru K. Music wydana przez HMV Audio Company.

Nie. Tytu tekst piosenki Piosenkarz (s) Dugo
1. "Wegaski Weget" Madhufala Unni Krishnan , Chitra 3:50
2. Baphure Bhama Sirivennela Sitarama Sastry Raju, Ramu, Gopika Purnima , Swarnalatha Jr 4:45
3. "Kocham ci" Sirivennela Sitarama Sastry Mano , Gopika Poornima 4:06
4. Dabuczi Dadam Guru Charan Unni Krishnan, Smitha 3:48
5. Kalisi Kapuram Madhufala Czitra 1:17
6. Namma Ledamma Sirivennela Sitarama Sastry Czitra 2:10
Dugo cakowita: 18:53

Inni

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Hania Czajka

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Antha Mana Manchike, daje dużo pewności.

Tamara Bednarek

Dzięki za ten post na Antha Mana Manchike, właśnie tego potrzebowałem

Lucas Przybysz

Ten wpis na Antha Mana Manchike sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Zdzislaw Kowalczyk

W tym poście o Antha Mana Manchike dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.