Anthea TurnerWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthea Turner, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthea Turner, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthea Turner, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthea Turner, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthea Turner, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthea Turner. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthea Turner
Anthea Turner.jpg
Turner podczas podpisywania ksiek w 2008 r.
Urodzi si ( 1960-05-25 )25 maja 1960
Zawód Dziennikarz , prezenter telewizyjny i osobowo medialna
lata aktywnoci 1986 -obecnie
Godne uwagi kredyty
Prezentacja:
Blue Peter (199294)
Top of the Pops (198891)
GMTV (199496)
Perfect Housewife (200607)
Maonkowie Peter Powell (1990-98; rozwiedziony)
Grant Bovey (2000-15; rozwiedziony)
Strona internetowa Oficjalna strona internetowa

Anthea Millicent Turner (ur. 25 maja 1960) to byy angielski prezenter telewizyjny. Bya gospodarzem Blue Peter od 1992 do 1994 i GMTV od 1994 do 1996.

Wczesne ycie

Turner urodzia si w Stoke-on-Trent , Staffordshire i ksztacia si w rzymskokatolickiej szkole dla dziewczt St Dominic's Grammar School w Stoke , Staffordshire . Bya jedn z trzech córek urodzonych przez jej rodziców Briana i Jean Turner. Jedna z jej sióstr, Ruth, zmara w wieku 15 lat. Jej drug siostr jest prezenterka Wendy Turner Webster .

Kariera zawodowa

Turner doczy do BBC Radio Stoke jako biegacz, a ostatecznie doczy do prezentera niadaniowego programu Bruno Brookesa jako cz jego ekipy rapowej. Para zaangaowaa si romantycznie i zatrudnia Petera Powella jako agenta za porednictwem swojej firmy zarzdzajcej.

Telewizja

Turner przeniosa si do telewizji przez Sky Channel i Music Box, prezentujc programy muzyczne na ywo od lipca 1986 do 1989 roku. Jej debiut w telewizji krajowej odby si w BBC w programie Ale First This , co doprowadzio do jej prowadzenia dwóch seriali dla BBC w sobotnim porannym programie UP2U .

Podczas wyczynu motocyklowego, który nie powiód si na UP2U , Turner dozna poparze i tymczasowej utraty suchu, co doprowadzio do pomylnego pozwu przeciwko BBC.

Prezentowaa Top of the Pops od padziernika 1988 do maja 1991 i przez ostatnie 18 miesicy tego okresu bya jedynym DJ-em spoza Radia 1, który robi to regularnie.

Turner prezentowa dziecicy program telewizyjny Blue Peter od 27 czerwca 1992 r. do 29 czerwca 1994 r. i mniej wicej w tym czasie by równie zwizany z publikacj The Y Plan , systemu wicze opracowanego przez londysk organizacj YMCA . Przesza do prezentacji w Totally Live na ogólnoeuropejskim kanale muzycznym Music Box , a nastpnie w GMTV , które prezentowaa od lipca 1994 do 24 grudnia 1996.

Turner by take gospodarzem pierwszego losowania National Lottery na BBC One, które odbyo si 19 listopada 1994 roku z Noelem Edmondsem i Gordonem Kennedym . Pozostaa jedynym gospodarzem National Lottery Live do 20 kwietnia 1996 roku, kiedy to doczya do ITV i programu podróniczego Wish You Were Here... , stajc si drug najlepiej opacan prezenterk telewizyjn w Wielkiej Brytanii, po Cilli Black . Zostaa zastpiona w The National Lottery Live przez Boba Monkhouse'a .

Relacje midzy Turner i jej wspóprezenterem GMTV, Eamonnem Holmesem, byy mrone, a Holmes postawi ultimatum kierownictwu GMTV , e odejdzie, jeli nie zwolni jego kolegi: w rezultacie Turner stracia prac. Po tym, jak Bovey opuci swoj on Dell dla Turnera, co wywoao zainteresowanie tabloidami, kariera Turnera podupada. Jej autobiografia Fools Rush In , za któr zapacono jej szacunkowo 400 000 funtów zaliczki, sprzedaa si w 451 egzemplarzach w pierwszym tygodniu po premierze w listopadzie 2000 roku i wesza na list bestsellerów pod numerem 531.

Próbujc oywi swoj karier, Turner wraz ze swoj siostr Wendy Turner Webster zaprezentowaa krótko trwajcy sobotni wieczór program BBC One Your Kids Are in Charge w 2000 roku . W nastpnym roku wzia udzia w Celebrity Big Brother i bya trzeci uczestniczk, która zostaa eksmitowana, po Chrisie Eubanku i Vanessie Feltz .

W lutym 2006 Turner powrócia do telewizji BBC Three w Anthea Turner: Perfect Housewife , gdzie uczya kobiety i mczyzn z niezorganizowanych domów, jak sprzta i prowadzi swoje domy. Serii towarzyszyy trzy pokrewne ksiki. Póniej w 2006 roku pojawia si jako go w opartym na muzyce programie BBC Two Never Mind the Buzzcocks .

W kwietniu 2009 Turner pojawia si w reality show ITV Hell's Kitchen z Marco Pierre'em White'em, u boku swojego ówczesnego ma Granta Boveya. Turner zaprezentowaa take program Help Me Anthea, jestem zaraony dla BBC Three, doradzajc ludziom, których domy zostay opanowane przez szkodniki. Turner wzi udzia w pierwszej serii teleturnieju Channel 4 The Jump w 2013 roku. W programie wzio udzia dwanacie celebrytów uprawiajcych sporty zimowe. Spektakl rozgrywa si na zboczu góry w Austrii .

W dniu 23 sierpnia 2015 r. zastpia Anne Diamond i Sian Welby w roli gospodarza loterii zdrowia na Channel 5 . Welby powróci póniej 2 padziernika, a Anthea Turner zostaa usunita ze skadu.

Turner wzi udzia w specjalnej edycji Pierwszych Randek Channel 4 w dniu 12 padziernika 2015 r., by wspomóc Stand Up to Cancer .

20 listopada 2017 roku Turner pojawi si w programie BBC Celebrity Antiques Road Trip w odcinku rozgrywajcym si w Staffordshire i Cheshire. W 2018 roku pojawi si na kana 5 koncert Gwiazdy w izolatce , gdzie próbowa spdzi pi dni w izolatce.

Taniec na lodzie

W 2013 roku Turner pojawi si jako zawodnik w ósmej serii z tacz na lodzie , gdzie ukoczya na dziewitym miejscu z dwunastu gwiazd ywiarzy. Uczestniczya w pokazie ze swoim profesjonalnym partnerem ywiarskim Andrew Buchananem. W trzecim tygodniu wystpia do piosenki Donny'ego Osmonda " Puppy Love " i skoczya w skate-offie z Keithem Chegwinem . Przegrali skate-off i byli czwart par, która zostaa wyeliminowana w serii.

Tydzie Utwór muzyczny Wyniki sdziów Wynik
Robin kuzyni Karen Barber Ashley Roberts Jason Gardiner Cakowity
2 Spadek nieba 4,5 4,5 4,5 4,5 18,0 Dolne dwa
3 Zerwane struny Anthea Anthea Anthea Anthea Anthea Odporny
4 " Szczenita Mio " 4,5 5.0 5.0 4.0 18,5 Wyczony
  • Uwaga: Tydzie 3 by pojedynkiem, w którym sdziowie nie przyznawali punktów, zamiast tego celebryci zostali powizani w pary, a sdziowie wybrali preferowany wystp, czynic ich odpornymi na publiczne gosowanie.

Kontrowersje na Twitterze

W lutym 2021 roku wielu krytykowao j za tweety na Twitterze. Pierwszy tweet pokaza dwie kobiety, jedn bez maski, a drug na wózku inwalidzkim w masce, trzymajc torb z jedzeniem McDonalda. Dymek przypisuje sowa Zaó mask! Naraasz moje zdrowie! do drugiej kobiety. W drugim tweecie powiedziaa: Niestety ci z nas, którzy naprawd próbowali chroni NHS, dbajc o nasze ciaa, pac straszliw cen za tych, którzy wybrali leniwy styl ycia. Piers Morgan nazwa jeden tweet podym, dodajc Co to do cholery jest Stracie rozum, Antheo. Skrytykowa drugi tweet, mówic: Obwiniasz ponad 120 000 zgonów nosicielstwa na ofiary, które s leniwe Co za odraajce, gupie i groteskowo obraliwe podejcie. Wstyd si. Jess Phillips skomentowaa: Dzisiejsza sprawa z Anthe Turner prawie mnie wykoczya. Chciabym tylko, eby idioci po prostu przyznali, e wiatr na ich twarzy jest waniejszy ni ycie mojej szwagierki, kiedy ma chemi. hierarchia, której ycie ma znaczenie.

ycie osobiste

Prywatne ycie Turnera zostao omówione w prasie brukowej . Ówczesny redaktor Daily Mirror , Piers Morgan , przyzna w kwietniu 2003 roku, e zainteresowanie prasy popularnej prywatnym yciem Turner powanie zaszkodzio jej karierze.

Po dugim zwizku z byym wspópracownikiem DJ-a Bruno Brookesem , polubia w 1990 roku swojego menadera, byego DJ-a Petera Powella ; para rozwioda si w 1998 roku.

W roku rozwodu z Powellem Turner wprowadzia si do dyrektora generalnego Imagine Homes, Granta Boveya . Bovey zostawi swoj on Dell, aby zamieszka z Turnerem. Póniej pogodzi si z Dell, zanim zostawi j ponownie, by wróci do Turner. Turner i Bovey pobrali si 23 sierpnia 2000 roku. Turner chcia zaoy wasn rodzin z Boveyem, który ma trzy córki z poprzedniego maestwa.

Turner i Bovey rozstali si w 2012 roku z powodu pozamaeskiego romansu Boveya. Po wstpnym pogodzeniu si ponownie rozstali si w sierpniu 2013 roku, tym razem na stae, a rozwiedli si w padzierniku 2015 roku.

Ksiki

  • Underneath the Underground: The Ghost of Knightsbridge (1998) z Wendy Turner Webster
  • Popiech gupców (2000)
  • Jak by idealn gospodyni domow: Lekcje sztuki nowoczesnego zarzdzania gospodarstwem domowym (2007)
  • Jak by idealn gospodyni domow: Zabawa w dobrym stylu (2008)
  • Idealne Boe Narodzenie (2008)

Wystpy

Telewizja
Rok Tytu Rola
1988-91 Top of the Pops Prezenter
1992-94 Niebieski Piotr Prezenter
1994-96 GMTV Prezenter
1994-96 Krajowe losowania loterii Prezenter
1996-99 Chciabym eby tu by... Prezenter
2000 Twoje dzieci rzdz Prezenter
2001 Gwiazda Wielkiego Brata Uczestnik
2006-07 Anthea Turner: Idealna gospodyni domowa Prezenter
2007 Pomó mi Anthea, jestem zaraony Prezenter
2010-11 Obiad Party Wars Prezenter
2013 Taniec na lodzie Zawodnik
2014 Skok Zawodnik
2015 Losowania w loterii zdrowia Prezenter
2020 Gwiazdy SAS: Kto odway si wygrywa Zawodnik
Gocinne wystpy

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Andrzej Lech

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthea Turner jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Kris Ostrowski

Informacje o zmiennej Anthea Turner są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.