Anthi Karagianni StadiumWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthi Karagianni Stadium, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthi Karagianni Stadium, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthi Karagianni Stadium, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthi Karagianni Stadium, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthi Karagianni Stadium, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthi Karagianni Stadium. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthi Karagianni Stadium
Stadio-Anthi-Karagianni.jpg
Lokalizacja GrecjaKavala , Grecja
wspórzdne 40 ° 56'49 "N 24 ° 26'10" E / 40,94694 24,43611 N ° ° E / 40,94694; 24,43611
Waciciel Gmina Kawala
Operator Kavala FC
Pojemno 10500
Powierzchnia Trawa
Scoreboard Nie
Budowa
Zrujnowany teren 1.970
Wybudowany 1.970
najemcy
Kavala FC 1970-

Karagianni Municipal Stadium Anthi ( grecki : ), dawniej Stadion Narodowy Kavala , to wielofunkcyjny stadion w Kavali , Grecja . To homebase z Kavala FC . Stadion zosta zbudowany w 1970 roku, a obecnie moe pomieci 10.500. Jest on nazwany po paraolimpijskim sportowiec, Anthi Karagianni , który zdoby trzy srebrne medale na Igrzyskach Paraolimpijskich 2004 .

Referencje

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Aldona Kubiak

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Anthi Karagianni Stadium jest tym, którego szukałem.

Mateusz Sadowski

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Eva Lech

Musiałem znaleźć coś innego na temat Anthi Karagianni Stadium, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.