Anthidiellum perplexumWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthidiellum perplexum, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthidiellum perplexum, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthidiellum perplexum, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthidiellum perplexum, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthidiellum perplexum, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthidiellum perplexum. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthidiellum perplexum
Anthidiellum perplexum, f, ga, baker, ty 2015-01-07-14.11.19 ZS PMax (16009810083).jpg
Klasyfikacja naukowa edytowa
Królestwo: Animalia
Gromada: Stawonogi
Klasa: Owady
Zamówienie: Bonkoskrzyde
Rodzina: Megachilidae
Plemi: Antidiini
Rodzaj: Antidiellum
Gatunki:
A. zakopotanie
Nazwa dwumianowa
Anthidiellum perplexum
(Kowalski, 1854)

Anthidiellum perplexum to gatunek pszczoy z rodziny Megachilidae .

Etymologia

Specyficzny epitet perplexum oznacza po acinie kopotliwy.

Bibliografia

Dalsza lektura

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Hubert Karczewski

To dobry artykuł dotyczący Anthidiellum perplexum. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Angelika Urbaniak

Dzięki za ten post na Anthidiellum perplexum, właśnie tego potrzebowałem

Cezary Okoń

Ten artykuł o zmiennej Anthidiellum perplexum przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Kalina Pietrzak

Świetny post o Anthidiellum perplexum.