Anthonie DuyckWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthonie Duyck, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthonie Duyck, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthonie Duyck, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthonie Duyck, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthonie Duyck, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthonie Duyck. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthonie Duyck (c 1560 -. 13 wrzenia 1629) by Wielki emeryt z Holandii pomidzy 1621 a 1629 r.

ycie

Anthonie Duyck by potomkiem znanej holenderskiej rodziny zaoonej w XIII wieku. Anthonie by synem Gijsbert Duyck, pana Oud Karspel, który zosta powoany Schout z Hoorn w 1580 Anthonie urodzi si w Hadze i studiowa prawo w Lejdzie . W 1588 zosta advocaat-fiscaal (prokuratorem) w Raad van State . By to, obok Stanów Generalnych Holandii , centralny organ konstytucyjny Zjednoczonych Prowincji . Jako urzdnik Raad van State towarzyszy ksiciu Maurycyowi Oraskiemu w jego kampaniach wojskowych w latach 15911602. Pisa dugie raporty o tych kampaniach wojskowych dla swoich przeoonych w Hadze. W 1602 zosta gryfem na dworze holenderskim . W 1619 nawet sdzia w Hoge Raad van Holland en Zeeland . Zosta wymieniony jako jeden z oskarycieli publicznych wbrew swojej woli w specjalnym sdzie, który sdzi Johana van Oldebarnevelta . Sd ten orzek kar mierci w 1619 r. Duyck zosta wielkim pensjonariuszem Holandii w 1621 r. Jego zadania byy umiarkowane w porównaniu z zadaniami Oldebarnevelta. Oldebarnevelt by wanym przywódc politycznym, podczas gdy Duyck by bardziej urzdnikiem.

Anthonie oeni si dwukrotnie, a jego pierwsza ona, Elisabeth de Michely, daa mu troje dzieci, wszystkie córki.

Pracuje

Od 1591 do 1602 Anthonie prowadzi dziennik, w którym szczegóowo opisywa swoje dziaania i wydarzenia z wojny osiemdziesicioletniej , w któr w tym czasie bya uwikana Republika Holenderska . Czasopismo to zostao zredagowane i wydane przez holenderski departament wojny w 1862 roku, chocia z siedmiu ksiek, jedna, czwarta, zagina.

Uwagi

Bibliografia

  • Duyck, Antonis (1862). Dziennik van Anthonisa Duycka (1591-1602) . Haga: Departament Wojny.

Linki zewntrzne

Urzdy polityczne
Poprzedzony przez
Andriesa de Witt
Wielki emeryt z Holandii
1621-1629
Nastpca
Jacoba Cats


Opiniones de nuestros usuarios

Peter Bednarz

Ładny artykuł z _zmienna.

Dariusz Brzeziński

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Anthonie Duyck.

Jerzy Niemiec

Bardzo ciekawy ten post o Anthonie Duyck.

Leszek Tomczyk

Informacje o zmiennej Anthonie Duyck są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Hubert Socha

Świetny post o Anthonie Duyck.