Anthony AckroydWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Ackroyd, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Ackroyd, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Ackroyd, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Ackroyd, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Ackroyd, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Ackroyd. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Ackroyd
Strona Anthony'ego Ackroyda pic.png
Urodzi si ( 1958-06-30 )30 czerwca 1958
Hobart, Tasmania , Australia
Zawód Komik, mówca, pisarz
Alma Mater Uniwersytet Tasmanii
Partner Ania
Dzieci Michael; Brodie
Stronie internetowej
anthonyakroyd .com

Anthony Michael Ackroyd (ur. 30 czerwca 1958) to australijski komik, muzyk, aktor, mówca i pisarz. Obecnie jest dyrektorem generalnym swojej firmy Creative Call, która oferuje kursy online i prezentacje na ywo, które pomagaj ludziom urzeczywistnia ich kreatywne marzenia.

Biografia

Ackroyd urodzi si w Hobart na Tasmanii i dorasta na przedmieciach Warrane . Ukoczy Uniwersytet Tasmanii z tytuem Bachelor of Arts, ze specjalizacj literatura angielska, literatura europejska i filozofia.

Ackroyd zacz wystpowa w stand-upach w Sydney Comedy Store w latach 80. XX wieku. Nastpnie pojawiy si w telewizji, pojawiy si w popularnych programach telewizyjnych, takich jak The Video Comedy Store , Hej, Hej, to sobota i The Midday Show . W latach 1989-1991 by czonkiem obsady pionierskiego programu komediowego telewizji ABC The Big Gig . W latach 90. wystpowa w programach telewizyjnych, w tym w Good News Week , Tonight Live , Mornings with Kerri-Anne i Pizza . Zagra uznany przez krytyków monolog komediowy Karma Comedian w programie ABC Najmniejszy pokój w domu , w którym z wielk uczciwoci szczegóowo omówiono wiele aspektów jego dotychczasowego ycia.

Ackroyd przez wiele lat wystpowa jako lekarz-klaun w Sydney Children's Hospital, a take pracowa jako terapeuta humoru w orodkach opieki nad osobami starszymi. Obecnie uczy umiejtnoci humorystycznych osobom z zespoem stresu pourazowego i traum w Quest For Life Centre.

Jedne wystpy Ackroyda obejmoway Anthony'ego Ackroyda w Jego wasnym maym wiecie , Ecstasy and How To Get It , At Last The Truth About Everything oraz Fruit of My Lions .

Pisa dla telewizji i filmu, w tym do serialu The Comedy Company, a przez dwa lata pisa dla internetowego sitcomu spin-comu dla postaci Jima Carreya , Ace Ventura . Prowadzi warsztaty z pisarzami i wykonawcami, takimi jak Billy Crystal i Rowan Atkinson. Artykuy Ackroyda pojawiy si w Sydney Morning Herald , The Age , Vogue , Life Etc. , Studio , Eco Magazine , Parenting , Men's Stuff , the Good Weekend i Good Smak . Zajmowa stanowisko starszego scenarzysty w Granada ITV. Przez 3 lata by dyrektorem Festiwalu Komediowego Bowral Of Laughs odbywajcego si w Bowral, NSW.

Dorobek filmowy Ackroyda obejmuje role w filmach Reckless Kelly , Gino i WillFull . Udzieli gosu Smoka w dziecicym programie Magic Mountain .

Ackroyd sta si czstym naladowc byego premiera Australii Kevina Rudda i by gospodarzem wasnego programu Political Bent .

Podczas wyborów uzupeniajcych na siedzib Griffitha w 2014 roku, które odbyy si po odejciu Kevina Rudda z australijskiej Izby Reprezentantów , Ackroyd zakwestionowa ankiet reprezentujc parti Bullet Train . By take kandydatem w wyborach federalnych 2016 na siedzib Wentworth , reprezentujc Parti Sztuki .

Obecnie jest czonkiem obsady lokalnego programu komediowego ABC, dziki Bogu, e to pitek!. Jest starszym nauczycielem prowadzcym kursy komedii i improwizacji Advanced Diploma w Screenwise Acting School w Sydney.

ycie osobiste

Ackroyd jest ojcem dwójki dzieci, Michaela i Brodiego, i mieszka ze swoj partnerk Ann w Bowral , na poudniowych wyynach NSW .

Jest ambasadorem Sydney Swans .

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Danuta Szymański

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Martin Pawlak

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Romuald Marek

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Ackroyd jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.