Anthony AlozieWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Alozie, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Alozie, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Alozie, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Alozie, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Alozie, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Alozie. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Alozie
Informacje osobiste
Urodzony ( 18.08.1986 )18 sierpnia 1986
Wysoko 1,71 m (5 ft 7 1 / 2   cala)
Waga 79 kg (174 funtów)
Sport
Kraj  Australia
Sport lekkoatletyka
Event (s) 4 x 100 przekanik

Anthony Alozie (urodzony 18 sierpnia 1986 w Aba, Abia , Nigeria) jest australijskim lekkoatletyka sprinter . By czonkiem Australijskiej 4 x 100 m zespou przekanikowego, który wyrówna rekord Australii, gdy zakwalifikowany do finau Pod Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012 .

doping spraw

Alozie by w 2014 roku poda si zawiesin 20 miesicy po miejsca pobytu narusze i dla brakujcych testów narkotykowych.

Referencje

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Zuzanna Lech

W tym poście o Anthony Alozie dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Ernest Dudek

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Anthony Alozie, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Waldemar Duda

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Anthony Alozie, daje dużo pewności.