Anthony AstonWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Aston, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Aston, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Aston, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Aston, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Aston, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Aston. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Aston (zm. 1731) by angielskim aktorem i dramaturgiem .

ycie

Na scenie londyskiej zacz by rozpoznawalny we wczesnych latach XVIII wieku. Próbowa prawa i innych zawodów, które ostatecznie porzuci na rzecz teatru. Odniós pewien sukces jako autor dramaturgiczny, piszc Love in a Hurry (wystawiana w Dublinie ok. 1709 r.) Oraz Pastora, czyli Coy Shepherdess , oper z 1712 r. Przez wiele lat podróowa z on i synem po angielskich prowincjach, produkujc utwory. które sam napisa, albo skadanki z rónych sztuk, uzupenione o wasne piosenki i dialogi.

Aston napisa Suplement krótka do Colley Cibbey, Esq , nieco na wzór Colley Cibber synnej pracy s. 24-stronicowa broszura zawiera interesujce komentarze na temat Betterton , pani Bracegirdle , Underhill , Doggett i kilku innych.

Jego syn Walter Aston zaczyna jako aktor dziecicy, wystpujc w sztukach swojego ojca, zanim ostatecznie doczy do zespou Covent Garden Theatre w latach trzydziestych XVIII wieku.

BibliografiaOpiniones de nuestros usuarios

Ania Krajewski

Artykuł o Anthony Aston jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Irmina Winiarski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Aston i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Dorota Muszyński

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.