Anthony BaffoeWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Baffoe, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Baffoe, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Baffoe, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Baffoe, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Baffoe, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Baffoe. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Baffoe
Informacje osobiste
Data urodzenia ( 25.05.1965 )25 maja 1965
Miejsce urodzenia Bad Godesberg , Bonn, Niemcy Zachodnie
Wzrost 1,91 m (6 stóp 3 cale)
Stanowiska Obroca
Informacje klubowe
Obecna druyna
Ghana ( kierownik biznesu )
Kariera modzieowa
1974-1980 1. FC Ringsdorff Godesberg
1980-1983 1. FC Kolonia
Kariera seniora*
Lata Zespó Aplikacje ( Gls )
1983-1985 1. FC Kolonia 2 (0)
1985-1986 Rot-Weiß Oberhausen 33 (2)
1986-1987 Kickers w Stuttgarcie 19 (1)
1987-1989 Fortuna Kolonia 73 (12)
1989-1992 Fortuna Düsseldorf 72 (4)
1992-1994 Metz 60 (0)
1994-1995 Miy 7 (0)
1997-1998 Zoty Hongkong
19981999 Caracas FC
druyna narodowa
1991-1994 Ghana 25 (1)
* Wystpy i gole klubów seniorów liczone tylko dla ligi krajowej

Anthony Baffoe (ur. 25 maja 1965) jest zastpc sekretarza generalnego Konfederacji Futbolu Afrykaskiego, menederem biznesowym i byym midzynarodowym pikarzem Ghany . Jako syn dyplomaty z Ghany , Baffoe dorasta w pobliu dawnej zachodnioniemieckiej stolicy Bonn i wyrobi sobie mark w Bundeslidze w latach 80., stajc si prawdziwym ulubiecem kibiców 1. FC Köln i Fortuny Düsseldorf .

Kariera klubowa

Baffoe urodzi si w Bad Godesberg w Bonn w Niemczech Zachodnich . Wiele podróowa, gra dla klubów na czterech rónych kontynentach. Wikszo swojej kariery spdzi w niemieckiej Bundeslidze i 2. Bundeslidze , zaczynajc w 1983 roku w 1. FC Köln w wieku 18 lat, zanim prawie 10 lat póniej przeniós si za granic, by doczy do francuskiej druyny FC Metz . Baffoe by jednym z pierwszych uznanych czarnych graczy, którzy pojawili si w niemieckiej Bundeslidze. Po 74 wystpach w najwyszej klasie rozgrywkowej Niemiec w Kolonii i Düsseldorfie gra tylko dla kolejnych siedmiu klubów, w tym w Hongkongu i Caracas.

Kariera midzynarodowa

Baffoe by pierwszym graczem z Ghany, który gra dla Black Stars. By reprezentowany 25 razy w reprezentacji Ghany, zwaszcza w Pucharze Narodów Afryki w 1992 i 1994 roku .

Emerytura

Po karierze zawodowej Baffoe wykorzysta swoj popularno do stworzenia i prowadzenia nowego programu telewizyjnego powiconego pice nonej modziey. Odniós sukces w niemieckiej telewizji w rónych programach sportowych i jest regularnym gospodarzem programu Viasat One's UEFA Champions League w Ghanie. Po kilku latach byy czowiek obronny przeksztaci si w znanego przedstawiciela kontynentu afrykaskiego i swojej ojczyzny Ghany.

Kariera menederska

Obecnie Baffoe jest Zastpc Sekretarza Generalnego ds. Piki Nonej i Rozwoju (CAF). Wczeniej pracowa w Komitetach Pikarskich FIFA i CAF. By równie zaangaowany w organizacj turniejów sankcjonowanych przez CAF i FIFA. W lutym 2006 roku zosta mianowany Dyrektorem ds. Stosunków Midzynarodowych narodowej druyny pikarskiej Ghany . Jest zaoycielem i sekretarzem generalnym Zwizku Zawodowych Pikarzy Ghany. W tym charakterze jest w bliskim kontakcie ze Stowarzyszeniem Graczy FIFPro i wspópracuje ze Zwizkiem Piki Nonej Ghany.

Baffoe jest ambasadorem FIFA ds. kampanii przeciwko rasizmowi, ambasadorem FIFA dla Wioski Dziecicej SOS i ambasadorem Play Soccer Ghana.

ycie osobiste

Baffoe jest onaty z Kalsoume Sinare , aktork z Ghany i oboje maj troje dzieci, Shaquille'a, Boukeema i Keisheir. Baffoe jest bratem niemieckiej aktorki Liz Baffoe , która synie z roli w niemieckim serialu telewizyjnym Lindenstraße .

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Oleg Wysocki

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Baffoe

Klaudia Zarzycki

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Julian Rutkowski

Świetny post o Anthony Baffoe.