Anthony BowensWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Bowens, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Bowens, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Bowens, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Bowens, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Bowens, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Bowens. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Bowens
Urodzi si ( 18.12.1990 )18 grudnia 1990
Nutley, New Jersey , US
Alma Mater Uniwersytet Stanowy Montclair
Profesjonalna kariera zapanicza
Imi (imiona) piercionka Anthony Bowens
Wysoko rozliczeniowa 5 stóp 10 cali (178 cm)
Rozliczona waga 205 funtów (93 kg)
Rozliczanie od Nutley, New Jersey
Wyszkolony przez Pat Buck
Debiut 2013

Anthony Bowens (ur. 18 grudnia 1990) jest amerykaskim zawodowym wrestlerem, który podpisa kontrakt z All Elite Wrestling .

Wczesne ycie

Bowens urodzi si w Nutley w stanie New Jersey . Uczszcza do Liceum Nutley i Uniwersytetu Stanowego Montclair . Gra w baseball przez jedenacie lat, m.in. na Montclair State i Seton Hall University . Odkry go zawodowy wrestler Santino Marella , który zapyta go, czy kiedykolwiek myla o profesjonalnym wrestlingu. Nastpnie trenowa pod okiem Pata Bucka .

Profesjonalna kariera zapanicza

Bowens rozpocz treningi w 2012 roku i zadebiutowa w profesjonalnym wrestlingu w 2013 roku. W listopadzie 2016 dozna wstrzsu mózgu podczas meczu na WWE NXT . W listopadzie 2020 r. Prezes All Elite Wrestling Tony Khan ogosi, e Bowens wraz z Maxem Casterem podpisali picioletni kontrakt z promocj. W ogoszeniu stwierdzono równie, e Bowens i Caster bd rywalizowa jako zespó tagów o nazwie The Acclaimed.

ycie osobiste

Bowens jest otwarcie gejem.

Mistrzostwa i Osignicia

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Martin Malinowski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Anthony Bowens jest tym, którego szukałem.

Wlodzimierz Tokarski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Bowens i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Janusz Przybylski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Paula Zalewski

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.