Anthony Bryant (futbol amerykaski)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Bryant (futbol amerykaski), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Bryant (futbol amerykaski), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Bryant (futbol amerykaski), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Bryant (futbol amerykaski), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Bryant (futbol amerykaski), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Bryant (futbol amerykaski). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Bryant
nr 64, 71, 62, 76
Pozycja: Sprzt do nosa
Informacje osobiste
Urodzi si: ( 1981-11-06 )6 listopada 1981
Greensboro, Alabama
Wzrost: 6 stóp 3 cale (1,91 m)
Waga: 360 funtów (163 kg)
Informacje o karierze
Liceum: Newbern (AL) Sunshine
Szkoa Wysza: Alabama
Projekt NFL: 2005  / Runda: 6 / Wybór: 178
Historia kariery
 * Tylko poza sezonem i/lub czonek druyny treningowej
Najwaniejsze wydarzenia i nagrody w karierze
Statystyki kariery NFL
Zajmuje si : 19
Worki : 0.0
INT : 0
Statystyki graczy na NFL.com  ·  PFR

Anthony Bryant (ur. 6 listopada 1981) to byy obroca futbolu amerykaskiego .

Profesjonalna kariera

Wymierne wartoci przed projektem
Wzrost Waga Bieg na 40 jardów Dziesi jardów split Split na 20 jardów 20-jardowy transfer Wierto trzystokowe Skok w pionie Szeroki skok Wyciskanie
6 stóp 3
cale (1,91 m)
337 funtów
(153 kg)
4,98 s 1,81 s 2,97 s 4,72 s 7,80 s 31+1 / 2  w
(0,80 m)
8 stóp 10 cali
(2,69 m)
23 powtórzenia
Wszystkie wartoci z NFL Combine

Przewidywany jako pick w poowie siódmej rundy, Bryant zosta zredagowany przez Tampa Bay Buccaneers w szóstej rundzie 2005 NFL Draft . Gra w futbol uniwersytecki w Alabamie .

Bryant by równie czonkiem Detroit Lions , Atlanta Falcons , Baltimore Ravens , Miami Dolphins , New York Giants i Washington Redskins .

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Wanda Konopka

Informacje o zmiennej Anthony Bryant (futbol amerykaski) są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Lucas Kozak

Ten artykuł o zmiennej Anthony Bryant (futbol amerykaski) przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Dominik Kubicki

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Bryant (futbol amerykaski)

Bohdan Orzechowski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Bryant (futbol amerykaski) jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.