Anthony BryerWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Bryer, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Bryer, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Bryer, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Bryer, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Bryer, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Bryer. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Bryer
Antoni Bryer.jpg
Urodzi si ( 1937-10-31 )31 padziernika 1937
Zmar 22 padziernika 2016 (22.10.2016)(w wieku 78)
Dzieci Theodora Bryer, Anna Bryer i Katie Bryer
Nagrody OBE
Wyksztacenie
Edukacja Balliol College, Oksford
Praca dyplomowa Spoeczestwo i instytucje Imperium Trebizondu  (1967)
Doradca doktorski Dymitr Oboleski
Praca akademicka
Dyscyplina studia bizantyjskie
Instytucje Uniwersytet w Birmingham
Godne uwagi prace Zabytki bizantyjskie i topografia Pontos

Anthony Applemore Mornington Bryer (1937-2016) OBE FSA FRHistS by brytyjskim historykiem Cesarstwa Bizantyjskiego i zaoycielem Centrum Studiów Bizantyjskich, Osmaskich i Nowogreckich na Uniwersytecie w Birmingham .

Dane biograficzne

Anthony Bryer urodzi si 31 padziernika 1937 roku w Southsea w Portsmouth . By synem kapitana grupy Geralda Bryera i Joan Bryer (z domu Rigsby). Cz dziecistwa spdzi w Jerozolimie i pozna Sir Stevena Runcimana , historyka i uczonego bizantyjskiego.  

W lipcu 1961 polubi Elizabeth Liscomb, która zmara w 1995. W 1998 polubi Jennifer A. Banks.

Anthony Bryer zmar 22 padziernika 2016 r.

Edukacja i kariera

Post nominal Bryera to: Dip. (Sorbona), MA, MA, DPhil (Oxford), FSA, FRHistS.

Bryer ksztaci si w Canford School , a po ukoczeniu suby narodowej studiowa histori w Balliol College w Oksfordzie . Pocztkowo pozosta w Balliol , gdzie obroni doktorat na temat Imperium Trebizontu , który ukoczy w 1967 roku, ale w 1964 przeniós si na Uniwersytet w Birmingham, gdzie stworzy program studiów bizantyjskich . W 1975 r. zaoy czasopismo Bizantine and Modern Greek Studies . Od 1976 r. by dyrektorem zaoycielem Centrum Studiów Bizantyjskich, a w 1980 r. zosta mianowany profesorem studiów bizantyjskich, które to stanowisko piastowa do 1999 r. W swojej wybitnej karierze odby stypendia naukowe na Uniwersytecie Ateskim , Dumbarton Oaks i Merton Kolegium w Oksfordzie.

Fotografia

Wiele fotografii przypisywanych dr. Anthony'emu Bryerowi pojawia si w Conway Library w Courtauld Institute of Art w Londynie. Ta kolekcja obejmuje obrazy architektoniczne, religijne i wieckie, w wielu krajach i jest w trakcie digitalizacji w ramach projektu Courtauld Connects.

Nagrody i wyrónienia

Bryer otrzyma OBE w 2009 New Year Honors za zasugi na stypendium.

By czonkiem Towarzystwa Antykwariuszy Londynu .

Publikacje

Wkad Bryera w badania bizantyjskie obejmuje:

  • Anthony Bryer, Jane Isaac, David Winfield i Selina Ballance, 2002, The Post Bizantine Monuments at Pontos: A Source Book, Aldershot, Ashgate.
  • Anthony Bryer i Mary Cunningham (red.), 1994, Góra Athos i bizantyjski monastycyzm, dokumenty z 25. Sympozjum Studiów Bizantyjskich, Brirmingham.
  • prof. AB Bryer i prof. Elizabeth Jeffreys, 2006, Proceedings of 21. International Congress of Bizantine Studies, Londyn, 2126 sierpnia 2006: Vol. 1: dokumenty plenarne; Tom 2: Streszczenia referatów panelowych; Tom. 3: Streszczenie komunikacji.

Bibliografia

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Margaret Kulesza

Dzięki za ten post na Anthony Bryer, właśnie tego potrzebowałem

Zdzislaw Wolski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Igor Maciejewski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Anthony Bryer, daje dużo pewności.