Anthony ButtigiegWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Buttigieg, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Buttigieg, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Buttigieg, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Buttigieg, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Buttigieg, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Buttigieg. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Buttigieg
Lider Partii Demokratycznej
W biurze od
1 listopada 2017 do 13 padziernika 2018
Poprzedzony Marlene Farrugia
zastpiony przez Godfrey Farrugia
Dane osobowe
Partia polityczna partia Demokratyczna
Zawód Polityk, doktor

Anthony Buttigieg (ur. 1962) to maltaski polityk, lekarz i byy przywódca Partii Demokratycznej .

Wczesne ycie

Anthony Buttigieg urodzi si na Malcie w 1962 roku. Dziecistwo spdzi w Anglii. Ukoczy medycyn na Uniwersytecie Maltaskim w 1987 roku. Przez kilka lat pracowa w szpitalu St. Luke's na oddziale ratunkowym, zanim przeniós si do szpitala St. James, gdzie pracowa jako starszy lekarz. W 1999 roku Buttigieg prowadzi misj medyczn w Albanii podczas wojny w Kosowie . Jest czonkiem-zaoycielem Partii Demokratycznej, która z chwil jej powstania zostaa wiceprzewodniczc, a póniej do dzi jej liderem.

Zainteresowania

W wolnym czasie Buttigieg lubi malowa i czyta - hobby, które zaowocowao bibliotek okoo 2000 ksiek. Uwielbia te natur i upraw warzyw we wasnym ogródku.

Kariera polityczna

Jako zastpca przywódcy Partit Demokratiku, dr Buttigieg jasno da do zrozumienia, e jest przeciwny mentalnoci maltaskiej polityki plemiennej my kontra oni.

Anthony Buttigieg zosta mianowany liderem Partii Demokratycznej 1 listopada 2017 r. Stwierdzi, e zwalczanie korupcji bdzie gównym priorytetem, obok walki o rodowisko.

Obejmujc przywództwo, wyjani w wywiadzie, e chciaby, aby Partia Demokratyczna bya zbiorem zatroskanych obywateli, a polityka maltaska wysza poza partyjne kulty jednostki.

Przewodniczy delegacji Partii Demokratycznej do Amsterdamu, aby wzi udzia w zjedzie Partii Sojusz Liberaów i Demokratów na rzecz Europy . Partia Demokratyczna przystpia nastpnie do ALDE.

Dr Buttigieg wypowiedzia si przeciwko modelowi ekonomicznemu rzdu, który czyni bogatych bogatszymi i nie pozwala na dystrybucj bogactwa poza kumoterstwo.

Napisa do komisarz UE ds. Konkurencji, Margrethe Vestager , w celu zbadania monopolu dostaw paliw ENEMED.

Wraz z zastpc lidera Timothym Aldenem spotka si z przedstawicielami maltaskich organizacji pozarzdowych, w tym Din l-Art elwa i Flimkien gal Ambjent Ajar, aby zadeklarowa poparcie dla deklaracji Wirtna.

Kiedy delegacja rzdów prawa przyjechaa na Malt, poprowadzi na spotkanie delegacj Partii Demokratycznej. Na spotkaniu partia stwierdzia, e gównym problemem jest klientelizm na Malcie i omówiono porozumienie z Vitals Global Healthcare.

Opowiada si równie za bardziej inkluzywn tosamoci narodow.

Decydujc si na nadanie priorytetu zbliajcym si wyborom do Parlamentu Europejskiego w 2019 r. , Jednoczenie równowac swoje inne osobiste obowizki i wierzc, e ley to w interesie Partii Demokratycznej, dr Buttigieg ogosi, e ustpi z przywództwa.

Bibliografia

 1. ^ Kierownictwo . pd.org.mt . Zarchiwizowane od oryginau w dniu 29 czerwca 2018 r . ródo 29 czerwca 2018 r .
 2. ^ Yuppie spotyka dr Anthony'ego Buttigiega z Partit Demokratiku! - Yuppie . Yuppie . 29 maja 2017 . ródo 26 wrzenia 2018 r .
 3. ^ Anthony Buttigieg jest nowym liderem Partii Demokratycznej . MaltaToday . ródo 29 czerwca 2018 r .
 4. ^ Nowy lider PD Anthony Buttigieg mówi, e gównym priorytetem jest walka z korupcj . ródo 26 wrzenia 2018 r .
 5. ^ Ltd, Allied Newspapers. Moja policja nie potrzebuje lidera z ego - Anthony Buttigieg . Times of Malta . ródo 20 sierpnia 2018 r .
 6. ^ Partit Demokratiku zagosowa jako penoprawni czonkowie ALDE . MaltaToday.com.mt . ródo 20 sierpnia 2018 r .
 7. ^ Ltd, Allied Newspapers. Model ekonomiczny dla bogatych - Anthony Buttigieg . Times of Malta . ródo 20 sierpnia 2018 r .
 8. ^ Lider Partit Demokratiku prosi komisarza UE o zbadanie monopolu dostaw paliwa Enemed - The Malta Independent . www.independent.com.mt . ródo 26 wrzenia 2018 r .
 9. ^ Monopol importu benzyny . MaltaToday.com.mt . ródo 26 wrzenia 2018 r .
 10. ^ "PR 06/18 | Our Legacy / Wirtna - Spotkanie z Partitem Demokratiku" . Kamra tal-Periti . 4 czerwca 2018 r . ródo 26 wrzenia 2018 r .
 11. ^ Zaktualizowano (4): Dyskusje koncentruj si na wszystkich kwestiach zwizanych z praworzdnoci - Ana Gomes - The Malta Independent . www.independent.com.mt . ródo 26 wrzenia 2018 r .
 12. ^ Ltd, Allied Newspapers. Czy nadal jestemy naprawd Maltaczykami - Anthony Buttigieg . Times of Malta . ródo 20 sierpnia 2018 r .
 13. ^ Ltd, Allied Newspapers. Lider PD ustpi z udziau w wyborach do Parlamentu Europejskiego . Times of Malta . ródo 26 wrzenia 2018 r .

Opiniones de nuestros usuarios

Bartlomiej Szewczyk

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Anthony Buttigieg.

Kinga Biernacki

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Anthony Buttigieg.