Anthony CalderbankWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Calderbank, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Calderbank, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Calderbank, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Calderbank, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Calderbank, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Calderbank. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Calderbank jest angielski tumacz wspóczesnej literatury arabskiej . Uczy si na Uniwersytecie w Manchesterze , gdzie studiowa arabski i perski. y w Egipcie od kilku lat w poowie 1980 roku, co czyni jego domu w dzielnicy Kairu Shubra . Od 1987 do 1990 roku mieszkaa w Anglii uczy si arabskiego w Salford University , zanim w kocu przeniós si z powrotem do Egiptu, objciem stanowiska dydaktyczne na Uniwersytecie Amerykaskim w Kairze . Od 2000 roku, Calderbank pracowa dla British Council w Arabii Saudyjskiej , mieszka w Khobar i Rijadzie. Ostatnio Calderbank sta Kraj dyrektor British Council w nowym stanie Sudanie Poudniowym .

Calderbank przetumaczya szereg dzie z kanonu literackiego arabskiego na angielski. Obejmuj one:

Jego prace pojawiy si w kilku kwestiach Banipal magazynu.

Referencje

Zobacz te


Opiniones de nuestros usuarios

Gerard Kalinowski

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Konrad Tokarski

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Anthony Calderbank, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Dorota Michalik

Świetny post o Anthony Calderbank.

Izabella Nawrocki

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Anthony Calderbank.

Milena Walczak

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.