Anthony Charles HarrisWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Charles Harris, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Charles Harris, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Charles Harris, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Charles Harris, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Charles Harris, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Charles Harris. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Charles Harris (1790-1869) by znanym kolekcjonerem staroytnych egipskich papirusach. Jak antiquary, kupca i oficjalnym dostawc armii by siedzib w Aleksandrii w Egipcie w cigu ostatnich czterech dekad jego ycia. Zrobi wiele podróy po Nilu na Górnym Egipcie, gdzie naby papirusy i artefaktów. Amatorem, mia dobre zrozumienie hieroglifów co zostao potwierdzone przez Heinrich Brugsch .

Jego kolekcja zawiera

  • Wielki Papirus Harris , znany równie jako Papirus Harris I, gównie listach dotacji wityni przez Ramzesa III, ale take niektórych pism historycznych, który naby w 1855 roku Harris
  • Papirus Harris II
  • Papirus Harris 500 , papirus literacki zawierajcy dwie opowieci i wiersze
  • Papirus Harris 501, który zawiera magiczny tekst

Selima Harris, jego naturalna córka, zaoferowa swoj kolekcj do sprzeday w 1871 roku za £ 10.000; i zosta kupiony przez Samuela Birch z Muzeum Brytyjskiego w 1872 roku.

Ojciec i córka zostaj pochowani w brytyjskim cmentarzu protestanckim w pobliu zburzonego Rosetta Brama w Aleksandrii w Egipcie.

Referencje

  • Florence Nightingale, Lynn McDonald, zebranego Works of Florence Nightingale , Wilfrid Laurier University Press 2001
  • Heinrich Brugsch, moje ycie i podróe , Berlin 1894

PrzypisyOpiniones de nuestros usuarios

Ewa Skowroński

Podane informacje o zmiennej Anthony Charles Harris są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Martin Dobrowolski

Ten wpis na Anthony Charles Harris pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Ewelina Ratajczak

Informacje o zmiennej Anthony Charles Harris są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Lukasz Bukowski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Charles Harris i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.