Anthony ChuteWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Chute, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Chute, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Chute, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Chute, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Chute, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Chute. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Chute ( fl. 1590 - 1595) by poet elbietaski i pamflecista. Bardzo niewiele wiadomo o nim.

ycie

Rynna wydaje si by protegowanym Gabriel Harvey . Harvey odnosi si do niego w jego pracy Pierces praca nadobowizkowa , mówic, e Chute by mówc i zwiastunem. On równie twierdzi, e braa udzia w Chute Francisa Drake'a 1589 English Armada wyprawy do Portugalii .

W 1593 roku, opublikowany Chute Beauty hab, napisany pod tytuem ony Shore'a , poematu narracyjnego ma by lament Jane Shore , którego duch opowiada swoj histori ycia i czyni refleksje moralne. W dedykacji nazwa wiersz, pierwszy wynalazek mojego rozpoczynajcego muzy sugeroway, e to jego najwczeniejszy pracy.

Rynna obsugiwane Harvey w swej literackiej wojnie przeciwko Thomas Nashe . Przebija praca nadobowizkowa zawiera dwa wiersze Chute i listów, w których chwali Harvey i lambasts Nashe. Wkrótce potem Chute napisa do Lorda Burghley , ubieganie si o stanowiska Pursuivant broni , opisujc siebie jako biednego pana i uczonego.

W 1595 roku, opublikowany Chute Tabaco , pierwszy angielski dyskusji o meritum tytoniu . Broszura chwali wielu zdrowie dawania waciwoci lici tytoniu, wyjaniajc, w jaki sposób aplikacja licia na skór mona leczy choroby i e palenie agodzi warunki piersi. Twierdzi, e tyto prawdopodobnie ma wiele zalet, które s dziwne jeszcze nieznane. W przedmowie do dziea wydawca pisze, e Chute zmar zanim wyszed.

Rynna jest wymiewany w broszurze Thomas Nashe jest mie ze sob w Saffron Walden- (1596), w którym stwierdza, e poezja Nashe zsyp jest tak le, to jeszcze nigdy nie zosta opublikowany, gdyby nie byo tak Harveya-man. Mówi te, e Chute zmar na obrzk ze sob zbyt duo pi.

Przez dugi czas, Thomas Edwards 'poemat cephalus i Procris zostaa nadana Chute powodu uwaga o tym mie ze sob w Saffron Walden- .

Uwagi

Opiniones de nuestros usuarios

Tom Morawski

Informacje o zmiennej Anthony Chute są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Karolina Pietrzyk

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Chute.

Irmina Kasprzak

W tym poście o Anthony Chute dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Kamil Kujawa

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Anthony Chute.