Anthony Clark (aktor)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Clark (aktor), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Clark (aktor), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Clark (aktor), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Clark (aktor), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Clark (aktor), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Clark (aktor). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Clark
Urodzi si
Anthony Higgins Clark

( 04.04.1964 )4 kwietnia 1964
Lynchburg, Wirginia , Stany Zjednoczone
Zawód Aktor, komik
lata aktywnoci 1991-obecnie

Anthony Higgins Clark (ur. 4 kwietnia 1964) to amerykaski aktor i komik, który zagra w serialu Tak, kochanie , w którym zagra posta Grega Warnera.

Wczesne ycie

Clark urodzi si w Lynchburgu w Wirginii . Jego ojciec by robotnikiem fabrycznym, a matka prowadzia sklep wielobranowy. Jego rodzice rozwiedli si, gdy mia pi lat. Kiedy mia 12 lat, rodzina przeniosa si na farm tytoniu 50 mil na poudnie do Gladys w stanie Wirginia , gdzie mieszka jego ojczym. Clark zosta wybrany College Entertainer of the Year podczas studiów w Emerson College . Clark ukoczy Emerson w 1986 roku z dyplomem z komunikacji masowej. Po studiach Clark wkroczy w stand-up, wystpujc w klubach komediowych w Los Angeles.

Kariera zawodowa

Clark rozpocz swoj karier jako komik. Clark wystpi w specjalnym programie HBO dla modych komików z 1995 roku, którego gospodarzem by Garry Shandling wraz z Davem Chappelle , Davem Attellem i Louisem CK .

Przed ldowaniem regularny gówn rol telewizyjn, Clark pojawi si w kilku maych ról filmowych, takich jak rol drugoplanow jako Billy w Peter Bogdanovich s The Thing Called Mio udziaem River Phoenix , Samantha Mathis i Dermot Mulroney ; i jako Paul, ekstrawagancki fryzjer hotelowy w 1996 roku The Rock . W latach 1995 i 1996 mia take sta rol w sitcomie Ellen .

Jego pierwsz gówn rol bya rola w krótkometraowym serialu komediowym Boston Common . Nastpnie pojawi si w innym krótkotrwaym serialu jako gówny czonek obsady w Soul Man .

W 2000 roku Clark dosta rol Grega Warnera w telewizyjnej komedii Tak, kochanie . Za t rol by nominowany do nagrody Young Artist Award (wraz ze wspógwiazd Jean Louis Kelly jako najpopularniejsza mama i tata w serialu telewizyjnym ) oraz do nagrody Prism . Wraz z Mike'em O'Malleyem , jego wspópracownikiem Yes, Dear , pojawia si w teledysku Alana Jacksona z 2005 roku do The Talkin' Song Repair Blues . W marcu 2006 roku CBS anulowane Tak, drodzy po 6 sezonów, kiedy Clark zosta zatrudniony do hosta NBC s Last Comic Standing .

W 2011 roku, u boku Missi Pyle i Johna Michaela Higginsa , Clark zagra Jacka Schumachera w komedii Mój wujek Rafael .

Filmografia

Filmy

Rok Tytu Rola Uwagi
1991 Walka samolotów Oakie
1993 Rzecz zwana mioci Menaka
1994 Tatua Teresy Mooney
1995 Klepsydra Jimmy Jardine
1996 Skaa Paul Hotel Barber
2000 Zabijanie Kopciuszka wiek
2002 Opacony w caoci Kumpel Rico #1
2003 Beat Boys Beat Girls Giczi Krótki film
2005 Powiedz wujek Russell Trotter
2006 Grad Noc DJ
2012 Mój wujek Rafael Jacek

Telewizja

Rok Tytu Rola Uwagi
1995 Dr Katz, Profesjonalny Terapeuta Tony (gos)
1995-1996 Ellen Will Davies 4 odcinki
1996-1997 Boston Common Boyd Pritchett Gówna rola, 32 odcinki
1997-1998 Czowiek duszy Wielebny Todd Tucker Gówna rola, 25 odcinków
1998 Cudowny wiat Disneya Tucker (gos) Odcinek: Murder She Purred: A Mrs. Murphy Mystery
2000-2006 Tak kochanie Greg Warner Gówna rola, 122 odcinki
2006 Ostatni komiks samego siebie Gospodarz, sezon 4
2019 Zachód Wolnoci Odcinek #1.1

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Marika Nowacki

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Clark (aktor)

Barbara Gajda

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Clark (aktor) jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.