Anthony CoburnWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Coburn, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Coburn, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Coburn, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Coburn, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Coburn, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Coburn. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Coburn
Urodzony
James Anthony Coburn

( 1927-12-10 )10 grudnia 1927
Melbourne , Wiktoria , Australia
Zmary 28 kwietnia 1977 (1977-04-28)(w wieku 49 lat)
Canterbury , Kent , Anglia,
Zawód Producent telewizyjny , Scenarzysta telewizyjny

James Anthony Coburn (10 grudnia 1927 28 kwietnia 1977) by australijskim pisarzem telewizyjnym i producentem, który wikszo swojej kariery zawodowej spdzi mieszkajc i pracujc w Wielkiej Brytanii . Najlepiej pamita si go za napisanie pierwszego opowiadania Doktora Who , Nieziemskie dziecko .

Doktor Kto

Okoo 1950 roku przeniós si do Wielkiej Brytanii, gdzie doczy do personelu telewizji BBC . Pracujc jako pisarz dla BBC w 1963 r. i mieszkajc w Herne Bay w hrabstwie Kent, zaangaowa si we wczesne tworzenie serialu science-fiction Doctor Who .

cile wspópracowa z pierwszym redaktorem serii, Davidem Whitakerem , w sprawie ustalenia formatu i postaci serialu, który zosta zainicjowany przez rónych dyrektorów dramatu BBC przed przekazaniem go nowemu zespoowi produkcyjnemu. Uwaa si, e by pomys Coburn dla lekarza s towarzysza podróy, Susan , aby by jego wnuczk, jak on zosta zakócony przez moliwych konotacji seksualnych starca podróujcego z niepowizanych nastolatka.

Coburn napisa cztery pene seriale dla programu, An Unearthly Child , The Robots (znane równie jako The Masters of Luxor ) i dwa inne nienazwane scenariusze. Wyprodukowano Only An Unearthly Child i by to pierwszy serial Doctor Who, który powsta, pomimo obaw Coburna i zespou produkcyjnego co do prehistorycznych lokalizacji. Roboty byy nieustannie opóniane i przywracane do produkcji, a nastpnie ostatecznie odrzucane po tym, Coburn zerwa swoje powizania z serialem.

Mistrzowie Luksoru (aka Roboty ) (Doktor Who)

18 czerwca 1963 Coburnowi zlecono napisanie Robotów , które wznowiono 3 lipca. Opowie miaa zobaczy, jak podrónicy lduj na trzynastowiecznej Ziemi, a pod koniec miesica zmienia si w planet. Zespó produkcyjny by niezadowolony z The Robots . Tak wic 23 wrzenia postanowili zamieni produkcje na planowany pity serial, The Daleks .

Coburn jednak odwróci projekt i zmieni histori na The Masters of Luxor .

Opowie miaa zobaczy, jak Doktor, Ian, Barbara i Susan wyldowali TARDIS na ksiycach Luksoru, po tym, jak znaleli dziwny sygna wietlny. Odkrywaj, e ksiyc jest zdominowany przez roboty prowadzone przez Doskonaego. The Perfect One eksperymentowa na ludziach, aby odkry sekret ycia jego sudzy porywaj Barbar i Susan jako obiekty testowe. Tymczasem Doktor i Ian uciekaj w dzicz i budz Tabona, twórc Idealnego. Tabon nastpnie konfrontuje si z Doskonaym na temat eksperymentowania, powodujc, e roboty wymkn si spod kontroli. Roboty zabijaj Tabona i niszcz "Doskonaego". Barbara i Susan zostaj uwolnione i uratowane przez Doktora i Iana, a nastpnie wracaj do wehikuu czasu.

Jednak historia spada z powodu trudnoci z harmonogramem.

W sierpniu 1992 Titan Books wydao The Masters of Luxor jako Doctor Who Script Book, pod redakcj Johna McElroya. W sierpniu 2012 roku Big Finish Productions wydao adaptacj audio The Masters of Luxor autorstwa Nigela Robinsona .

Póniejsza praca

By wspótwórc Warship z Ianem Mackintoshem , popularnego brytyjskiego serialu telewizyjnego, który skupia si na Royal Navy. Program by emitowany przez BBC w latach 1973-1977. W 1973 r. wydano równie ksik, która zbiega si z seri. Innym jego zada bya seria 1965, sze czci Dziedziczka z Garth , oparty na powieci Ovington w Banku przez Stanley J. Weyman .

Coburn wyprodukowa oryginalny odcinek pilotaowy The Onedin Line ; jego zada naleao poszukiwanie wiele wlotów i portów, zanim ostatecznie uznajc w Dartmouth, Devon , w szkunera , który byby Charlotte Rhodes .

mier

Zmar w 1977 roku na atak serca podczas produkcji drugiej serii serialu BBC Poldark .

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Grzegorz Cichoń

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Coburn jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Agnes Chmielewski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Anthony Coburn.

Mariola Turek

Ten artykuł o zmiennej Anthony Coburn przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Ela Makowski

To dobry artykuł dotyczący Anthony Coburn. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Peter Michalik

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Coburn i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.