Anthony ColveWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Colve, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Colve, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Colve, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Colve, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Colve, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Colve. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Colve
Dyrektor New Netherland
W biurze
19 wrzenia 1673 - 10 listopada 1674
Poprzedzony Francis Lovelace
John Berry
zastpiony przez Edmund Andros
Philip Carteret

Anthony lub Anthonij Colve ( fl. 1667-1695) by holenderskim kapitanem marynarki wojennej i dyrektorem generalnym Nowej Niderlandów podczas krótkiego przywrócenia holenderskich rzdów w Nowej Niderlandach (z grubsza dzisiejszego Nowego Jorku i New Jersey ).

Kariera

Colve zosta prawdopodobnie zaangaowane w ponownego zapania Surinamu z Brytyjczykami przez Zeeland eskadry kierowanej przez Abrahama Crijnssen w marcu 1667 roku Po powrocie w 1668 roku, by podchory ( vaandrig ) w Fort Sint-Anna (Saaftinge) a 1670, kiedy zosta kapitanem w Fort Lillo . W 1672 r. Przeniós si ze swoimi wojskami do Veere .

Colve zosta oddany do uytku, gdy Holandia odzyskaa Nowy Jork podczas trzeciej wojny angielsko-holenderskiej po dziewiciu latach rzdów brytyjskich. Rozpocz swoj administracj 19 wrzenia 1673 r., A zakoczy si 9 lutego 1674 r., Kiedy to na mocy traktatu westminsterskiego przywrócono panowanie angielskie . Nowy Jork zosta przemianowany na New Orange pod jego administracj.

Po powrocie do Republiki holenderskiej by sierantem-majorem pod wodz Caspara de Mauregnaulta w 1679 r. I podpukownikiem pod dowództwem Jacquesa-Louisa Comte de Noyellesa w 1683 r. Ostatni raz odnotowano go jako dowódc Veere w 1695 r.

ycie osobiste

Colve polubi Margarethe Griton de Quade. Z tego maestwa znane s dwie córki i syn. Jego syn Jacob Lambert Colve (zm. 1723) by burmistrzem Veere i czonkiem Stanów Zeeland od 1717 do 1722.

Bibliografia

Zobacz te

Biura rzdowe
Poprzedzony przez
Johna Berry'ego
jako gubernator prowincji New Jersey
Dyrektor Nowej Holandii
16731674
Nastpca
Philipa Cartereta
jako gubernator prowincji New Jersey
Poprzedzony przez
Francisa Lovelace'a
jako gubernator prowincji Nowy Jork
Nastpca
Sir Edmunda Androsa
jako gubernator prowincji Nowy Jork


Opiniones de nuestros usuarios

Danuta Przybysz

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Thomas Augustyniak

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anthony Colve, jest to bardzo dobra opcja.

Cezary Sobczyk

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Colve i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Patryk Krzemiński

Ten artykuł o zmiennej Anthony Colve przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.