Anthony Cox (producent)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Cox (producent), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Cox (producent), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Cox (producent), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Cox (producent), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Cox (producent), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Cox (producent). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony D. Cox
Urodzi si 1936 (wiek 8485)
Zawód Producent filmowy, promotor sztuki
Maonkowie
( m.  1962; uniewaniony 1963)
( m.  1963; dyw.  1969)

Melinda Kendall (rozwiedziona)
Dzieci Kyoko Chan Cox

Anthony D. Tony Cox (ur. 1936) to amerykaski producent filmowy i promotor sztuki. Jest byym mem Yoko Ono .

Biografia

Cox pozna Yoko Ono w 1961 roku, po tym, jak zobaczy niektóre z jej prac artystycznych w antologii i zlokalizowa j w Tokio . Para wysza za m 28 listopada 1962, ale maestwo zostao uniewanione 1 marca 1963, z powodu zaniedbania przez Ono oficjalnego sfinalizowania rozwodu ze swoim pierwszym mem, japoskim kompozytorem Toshi Ichiyanagi . Pobrali si ponownie 11 czerwca 1963, dwa miesice przed narodzinami ich córki, Kyoko Chan Cox, 8 sierpnia 1963. Cox zosta penoetatowym opiekunem Kyoko, podczas gdy on i Ono kontynuowali swoj sztuk, wspópracujc jako artyci konceptualni. .

Rosnce wyobcowanie Ono z Coxem w 1966 roku zainspirowao j do stworzenia swojej grafiki Half-A-Room , a ból ich póniejszego rozpadu zainspirowa Ono do namalowania Sufitu/Tak Malowania .

Ich maestwo rozpado si jaki czas po 1966 roku, kiedy Ono pozna Johna Lennona na wystawie sztuki. Cox i Ono rozwiedli si 2 lutego 1969 roku. Po pewnym czasie Tony Cox polubi Melind Kendall.

Po walce prawnej Ono otrzyma sta opiek nad Kyoko. Jednak w 1971 roku Cox, który po rozwodzie z Ono przyczy si do grupy religijnej znanej jako Koció ywego Sowa lub The Walk, znikn wraz z on Melind i Kyoko, naruszajc nakaz opieki. Po kilku latach opuci The Walk, aw 1978 roku Cox i Kyoko pozostali w gminie Jesus People USA w Chicago. Rozwiód si ze swoj drug on Melind jeszcze przed opuszczeniem The Walk. On i Kyoko skontaktowali si z Yoko Ono po mierci Lennona w 1980 roku, ale nie podali swojej lokalizacji. Póniej Ono zgodzi si nie próbowa ju lokalizowa Kyoko, ale nadal chcia nawiza z ni kontakt. W 1994 roku, kiedy miaa 31 lat, Kyoko nawizaa kontakt z Ono i od tego czasu s w bliskim kontakcie.

W 1985 roku, w autobiograficznym filmie dokumentalnym , Vain Glory Cox omówione swoje dowiadczenia z Lennons, z kocioem ywego Sowa i yciem w biegu.

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Kornelia Jasiński

Bardzo ciekawy ten post o Anthony Cox (producent).

Stanislaw Tomczak

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Cox (producent).

David Owczarek

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Anthony Cox (producent), są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Artur Augustyniak

Informacje o zmiennej Anthony Cox (producent) są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.