Anthony D. JordanWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony D. Jordan, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony D. Jordan, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony D. Jordan, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony D. Jordan, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony D. Jordan, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony D. Jordan. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Tony Jordan
Informacje osobiste
Narodowo  Anglia
Urodzony 1934 (wiek 86-87)

Anthony Derek Jordan MBE (ur. 1934) to byy angielski badmintonista , który zdoby wiele midzynarodowych tytuów od poowy lat pidziesitych do pónych lat szedziesitych.

Biografia

Znany ze swojej szybkiej i zwodniczej pracy z rakiet, Tony Jordan by przede wszystkim specjalist od debla, a jego najwikszy sukces odniós w grze mieszanej. W latach 1956-1968 Jordan podzieli si czterema tytuami w deblu mieszanym z trzema rónymi partnerami na prestiowych Mistrzostwach Anglii . Gra w siedmiu kolejnych angielskich druynach Thomas Cup (midzynarodowych mczyzn) w latach 1951-1970.

Jordan zdoby zoty medal na Mistrzostwach Europy w Badmintonie w 1968 roku w deblu mieszanym z Susan Whetnall .

W póniejszym yciu by partnerem walijskiego komika Rhoda Gilberta, który spokojnie gra w zachodnim Londynie . Pojawi si w odcinku Czy I Lie to You gdzie Gilbert opowiedzia t histori.

Bibliografia


Opiniones de nuestros usuarios

Eugeniusz Paluch

W tym poście o Anthony D. Jordan dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Kamila Karczewski

Artykuł o Anthony D. Jordan jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Chris Karczewski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.