Anthony Daniels (polityk)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Daniels (polityk), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Daniels (polityk), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Daniels (polityk), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Daniels (polityk), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Daniels (polityk), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Daniels (polityk). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Daniels
Lider mniejszoci w Izbie Reprezentantów Alabamy
Objcie urzdu
22 lutego 2017 r.
Poprzedzony Craig Ford
Czonek Izba Reprezentantów Alabamy
z 53. dzielnicy
Przejcie urzdu
listopad 2014
Poprzedzony Alanna Johnsona
Dane osobowe
Urodzi si ( 05.10.1982 )5 padziernika 1982
Partia polityczna Demokratyczny
Edukacja Alabama A&M University ( licencjat , magister )

Anthony Daniels (ur. 5 padziernika 1982 r.) jest amerykaskim politykiem i czonkiem Izby Reprezentantów stanu Alabama , reprezentujcym od 2014 r. 53 Dystrykt House. Od 22 lutego 2017 r. Daniels peni funkcj przywódcy mniejszoci w stanowej Izbie Reprezentantów, prowadzc Dom Demokratycznego Klubu. W wieku 34 lat Daniels jest zarówno najmodsz, jak i pierwsz czarnoskór osob, która zajmuje stanowisko we wspóczesnej historii pastwa.

Mieszkaniec Huntsville , Daniels jest z zawodu nauczycielem w szkole podstawowej. Posiada stopnie licencjackie i magisterskie z Alabama A&M University.

Bibliografia

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Bart Gil

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Zenon Orzechowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Daniels (polityk).

Piotr Baran

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Daniels (polityk)

Dagmara Kamiński

Musiałem znaleźć coś innego na temat Anthony Daniels (polityk), co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.