Anthony De RosaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony De Rosa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony De Rosa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony De Rosa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony De Rosa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony De Rosa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony De Rosa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony De Rosa
Narodowo amerykaski
Inne nazwy Twitter: @Anthony
Zawód Meneder ds. Produkcji cyfrowej
Pracodawca The Daily Show z Trevorem Noah
Znany z Redaktor naczelny w Circa ; Social Media Editor dla Reutersa ; Wspózaoyciel od Neighborhoodor ; Waciciel od Tumblr blog SoupSoup
Tytu Meneder ds. Produkcji cyfrowej
Stronie internetowej antderosa .com

Anthony De Rosa to urodzony w Ameryce dziennikarz. De Rosa jest obecnie kierownikiem produkcji cyfrowej The Daily Show razem z Trevorem Noah . Anthony by wczeniej redaktorem naczelnym Circa i redaktorem mediów spoecznociowych w Reuters . Jest wacicielem popularnego tumblog SoupSoup i wspózaoycielem hiperlokalnego narzdzia do blogowania Neighborhoodr .

Kariera

De Rosa otrzyma nagrod Dziennikarza Roku od El Mundo w 2013 r. Oraz Najlepsza innowacja w opowiadaniu historii od agencji Reuters w 2011 r. Zosta wyróniony przez AdWeek , New York Magazine , Details i New York Times , który nazwa go Niekwestionowany król Tumblr w padzierniku 2011 roku.

W 2011 roku De Rosa zosta redaktorem ds. Mediów spoecznociowych w Reuters. De Rosa prowadzi i pomóg wyprodukowa seri wideo w Reuters pod tytuem Tech Tonic, która zawieraa nowinki techniczne, wywiady i historie. Wród osób, z którymi rozmawia, byli byy zastpca sekretarza stanu James Steinberg , wiatowej sawy haker komputerowy Kevin Mitnick , kongresman Darrell Issa ds. Wolnoci w Internecie oraz rosyjski ekspert ds. Cyberbezpieczestwa Eugene Kaspersky .

De Rosa doczy do Circa w 2013 r., A póniej tego samego roku Circa zostaa nagrodzona jedn z najlepszych aplikacji roku zarówno przez Apple, jak i Google, zanim zostaa zamknita wkrótce potem.

W 2017 roku cyfrowy zespó De Rosy Daily Show odebra pierwsz nagrod Emmy za codzienny program Trevora Noaha. Zespó Daily Show Digital zdoby dwie nominacje do nagrody Emmy w 2018 roku.

Uruchomiony w 2017 roku, De Rosa pomóg wyprodukowa Bibliotek Donalda J. Trumpa na Twitterze, pop-up interaktywne dowiadczenie, które odwiedzio kilka miast w Ameryce, w tym Nowy Jork, Chicago i Los Angeles. W 2018 roku pop-up zdoby Grand Prix Cannes Lions i dwie nagrody Clio

W 2018 roku pomóg wyprodukowa bestseller New York Timesa The Donald J. Trump Presidential Twitter Library Book


Bibliografia

  1. ^ Wielka zupa: Anthony De Rosa po tym, jak zosta redaktorem serwisu spoecznociowego Reuters i wydawc wiadomoci . Nieman Lab . ródo: 01.02.2019 .
  2. ^ Mullany, Anjali (28.05.2013). Dlaczego Anthony De Rosa docza do Circa i co planuje zrobi, kiedy tam dotrze . Szybka firma . ródo: 01.02.2019 .
  3. ^ Eaton, Kit (18.12.2013). News App Circa to jedna z najlepszych aplikacji roku . Szybka firma . ródo: 01.02.2019 .
  4. ^ Lichterman, Joseph (24 czerwca 2015). Circa zamyka si po znalezieniu tylko skromnej publicznoci, ale wci ma nadziej sprzeda swoj technologi . Nieman Lab .
  5. ^ The Daily Show - Between The Scenes . Akademia Telewizyjna . ródo: 01.02.2019 .
  6. ^ "COMEDY CENTRAL ® Uhonorowana EMMY SZECIU PRIMETIME ..." Comedy Central Press . ródo: 01.02.2019 .
  7. ^ Graham, Megan. Trump Twitter Library Comedy Central wygrywa Outdoor Grand Prix w Cannes . adage.com . ródo: 01.02.2019 .
  8. ^ Viacom zajmuje 16 nagród Clio Entertainment pod 5 markami . Viacom przejmuje 16 wyrónie Clio Entertainment pod 5 markami . ródo: 01.02.2019 .

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Lucas Zych

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony De Rosa

Pawel Kubicki

Ten wpis na Anthony De Rosa sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Boguslaw Rogowski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony De Rosa i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Natalia Socha

Podane informacje o zmiennej Anthony De Rosa są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Richard Olejniczak

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.