Anthony Dean (rower)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Dean (rower), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Dean (rower), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Dean (rower), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Dean (rower), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Dean (rower), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Dean (rower). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Dean
Informacje osobiste
Przezwisko Deano
Urodzi si ( 1991-04-22 )22 kwietnia 1991
Adelajda, Australia Poudniowa
Wzrost 175 cm (5 stóp 9 cali)
Waga 85 kg (187 funtów)
Informacje o zespole
Dyscyplina BMX
Rola Jedziec

Anthony Dean (ur. 22 kwietnia 1991) to australijski kolarz BMX . Bra udzia w mskim BMX na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 .

Dean, pochodzcy z Australii, obecnie mieszka w San Diego w Kalifornii. Dean od 2012 roku jest czoowym pretendentem do groby w mskiej elicie BMX. Podczas Mistrzostw wiata UCI BMX 2018 zosta zdobywc brzowego medalu .

ycie osobiste

Dean lubi sucha hip-hopu i jest pod wpywem Sama Willoughby'ego .

Bibliografia

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Marzena Skowroński

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Paula Bednarz

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Anthony Dean (rower) pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Anthony Dean (rower) tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Andrzej Rudnicki

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Anthony Dean (rower) jest tym, którego szukałem.

Tatiana Lisowski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Dean (rower) i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.