Anthony DickersonWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Dickerson, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Dickerson, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Dickerson, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Dickerson, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Dickerson, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Dickerson. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Dickerson
Nr 51, 58
Pozycja: poza linebacker
Informacje osobiste
Urodzony: ( 09.06.1957 )9 czerwca 1957
Texas City, Texas
Wysoko: 6 ft2 w (1,88 m)
Waga: 220 funtów (100 kg)
informacje Kariera
Liceum: Pearland ( Pearland, Teksas )
Szkoa Wysza: Southern Methodist
Undrafted: 1980
Historia kariery
 * Tylko offseason i / lub praktyk skad czonkiem
Statystyki kariery NFL
Zagrane: 89
Sacks : 15
Przechwytywanie : 5
Grzeba odzyskanych: 7
Statystyki na NFL.com
Statystyki na PFR

Anthony Charles Dickerson (urodzony 9 czerwca 1957) jest byym futbol amerykaski linebacker w National Football League na Cowboys Dallas i Buffalo Bills . Gra futbolowe na Southern Methodist University .

Wczesne lata

Dickerson rodzina przeniosa si do Pearland w 1957 roku, ale dopiero po integracji e uczszcza do szkó Pearland. Przed trzeciej klasy uczszcza Ralph band w Manvel w Teksasie . W Pearland (Teksas) , by trzy lata na rozrusznik dziaa wstecz , a take gra linebacker . Otrzyma All-American honory jako starszy.

Karier rozpocz w college'u Henderson County Junior College , gdzie by Junior College All-American i All-konferencja linebacker w 1976 roku.

W 1977 roku przeniós si do Dickerson Southern Methodist University , gdzie zosta nazwany wspólnie kapitan i starter w linebacker , koczc na 136 rozwizuje (62 solo), jeden z bezpieczestwem, jeden spowodowane grzeba, a jeden zablokowany skrzydem. Mia te mecz z Ohio State University , gdzie nagra 32 porusza. W 1978 roku zosta puci przez trenera Ron Meyer . Meyer by cytowany jako powiedzenie nie mam ju tak dugo, ale Dickerson by najwikszym linebacker jaki kiedykolwiek trenowa.

W dniu 1 padziernika 2011 roku zosta wpisany do Trinity Valley Community College kard Hall of Fame.

Profesjonalna kariera

Toronto Argonauts

W 1978 roku podpisa kontrakt z Toronto Argonauts z Canadian Football League . Zosta uchylony w dniu 3 padziernika.

Calgary Stampeders

W 1978 roku podpisa kontrakt z Calgary Stampeders z kanadyjskiego Football League i zagra w 10 meczach przed zwolnieniem.

Dallas Cowboys

Po odciciu przez Calgary Stampeders roku przeniós si do Los Angeles, gdzie dosta prac jako urzdnik magazynie dziau konserwacji na lotnisko Burbank . W 1979 roku powróci do Teksasu i bra kursy biznesowe na Uniwersytecie w Houston , kiedy Dallas Cowboys podpisa go jako undrafted wolny agent w 1980 roku . Zrobi si z zespoem, bo by jednym z najszybszych linebackers w NFL .

Jako debiutant, przyczyni si on na specjalne zespoy i w obronie niklu , zastpujc weakside linebacker D. D. Lewis na upadki podjcia. On pisa 41 porusza, 2, 6 przechwyce przechodzi defensed, 3 przymusowe Fumbles (zwizane na czele zespou), jeden worek i jeden grzeba odzysku. Zosta nazwany Cowboys specjalne zespoy pikarzem roku. Mia 2 przypadkach wykrycia przeciwko San Francisco 49ers i spowodowa 2 fumbles na specjalne zespoy przeciwko Seattle Seahawks , które doprowadziy do 2 przyoenia . W playoffs, wyzdrowia grzeba przeciwko Atlanta Falcons , które wyróniaj si pierwszy Cowboys' przyziemienia i on przechwycone przepustk przeciwko Philadelphia Eagles w tytuowej grze NFC.

W 1981 roku zosta mianowany specjalnym druyny kapitan i powtarzane jak Cowboys specjalne zespoy gracza roku. Gra równie na obron niklu , rejestracji 39 porusza, 4 worki i 2 grzeba odzyskanych. Jego pierwsza poowa grzeba odzysk by kluczowym luz zespou tytuu podziau zaciskanie 21-10 zwycistwo nad Philadelphia Eagles .

W 1982 roku , pozosta zwykym odtwarzaczu na mijajcych upadki z powodu jego zdolnoci do pokrycia dziaa plecami , liczenie 33 porusza, 2.5 worki i jeden przechwytywania.

W 1983 roku zosta rozrusznik w weakside linebacker po Guy Brown emeryturze. Skoczy z 114 rozwizuje (drugi w zespole), 81 rozwizuje solo (prowadzi zespó), 6 przechodzi defensed, 2 przymusowe Fumbles, 3 grzeba odzyskanych, jeden przechwycenie i 10,5 worki (drugi w zespole), najbardziej kiedykolwiek przez linebacker w historii klubu (zosta uszkodzony przez Demarcus Ware w 2006 roku ). Przeciwko Oakland Raiders , e zgadzay 11 porusza, 2, 2 worki przymusowych fumbles i jeden grzeba odzysku. Przeciwko New Orleans Saints , on zwolniony Ken Stabler dla bezpieczestwa z 1:58 minut przed kocem da Dallas do 21-20 zwycistwo. Jego nacisk na Scott Brunner spowodowane Dextor Clinkscale przechwycenie s do decydujcej przyziemienia w 28-13 zwycistwo nad New York Giants .

Dickerson wesza na sezon 1984 jako wschodzca gwiazda, ale zespó zdecydowa si na zmian go z pierwszej rundy projekt wybór Billy Cannon Jr . On równie by ograniczony w sparingach z powodu kontuzji barku. Jego produkcja spadnie do 72 rozwizuje, 2 worki, jeden przechwytywania i jednego grzeba odzysku. Przeciwko Green Bay Packers , e przechwycone przepustk w cigu ostatnich dwóch minut, aby skonfigurowa Cowboys przyoenie w 20-6 wygranej. Przeciwko Indianapolis Colts , wyzdrowia grzeba na linii osiem jardów, by zapobiec przyoenie w 22-3 wygranej.

W dniu 2 wrzenia 1985 roku zosta sprzedany do Buffalo Bills w zamian za siódmej rundzie wyboru projektu w 1986 NFL Draft .

Buffalo Bills

W 1985 roku , gra gównie na specjalne zespoy i nie rozpocznie adnych gier. Zosta wydany 11 sierpnia 1986 roku .

Miami Dolphins

14 sierpnia 1985 roku podpisa kontrakt jako wolny agent z Miami Dolphins , którzy maj problemy zdrowotne z ich poza linebackers . By cite na 19 sierpnia.

Referencje

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Szymon Kalinowski

Świetny post o Anthony Dickerson.

Marek Krawczyk

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.