Anthony EatonWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Eaton, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Eaton, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Eaton, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Eaton, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Eaton, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Eaton. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Eaton
Urodzony 1972 (wiek 45-46),
Papua Nowa Gwinea
Zawód Pisarz
Narodowo australijski
Kropka 2000 obecne
Gatunek muzyczny Bajkowe , Fantasy , historia , Mody dorosy
Waniejsze nagrody Aurealis Nagroda
najlepszych modych dorosych powie
2007 Skyfall
Stronie internetowej
www .anthonyeaton .com

Anthony Eaton jest australijski pisarz fantastyki i literatura modzieowa .

Biografia

Eaton urodzi si w Papui-Nowej Gwinei w 1972 roku i przeniós si do Perth w Australii Zachodniej podczas jego dziecistwa. Po ukoczeniu uniwersytetu pracowa jako nauczyciel literatury i dramatu w Trinity College, Perth przez osiem lat. Obecnie mieszka w Canberze i jest wykadowc na Uniwersytecie w Canberze . W 2000 roku pierwsza powie Eaton zosta wydany w Australii, zatytuowany The Darkness . Zdoby w 2001 roku nagrod Western Australian Premier dla modych dorosych literatury i by krótki list nominowany do 2000 Aurealis Award dla najlepszej powieci fantasy . Potem wyda jeszcze dwie ksiki w roku 2001 i w roku 2003. W roku 2004 Eaton wydany Fireshadow , który zdoby nagrod Western Australian Premier dla modych dorosych literatury i zosta nazwany jako ksiki honor w CBCA Book of the Year Awards . W 2005 roku rozpocz swoj Darklands Trilogy z pierwszej ksiki, Nightpeople , bdcy krótkim lista nominowany do 2005 Aurealis Award dla najlepszej powieci fantasy, i najlepszych modych dorosych powieci . W 2007 roku druga ksika z trylogii Skyfall wygra 2007 Aurealis nagrod dla najlepszego modych dorosych powieci , aw 2008 roku w biae Silence zostaa nazwana ksika zaszczyt w CBCA Book of the Year w 2009 roku i by to krótki wykaz nominowany dla Nagrody literackie queensland Premier za . Eaton jest obecnie uczy kreatywnego pisania w University of Canberra natomiast pracuje na swoim nastpnych powieciach.

Bibliografia

Powieci

Darklands Trilogy

Fikcja dzieci

Nathan Nuttboard Trilogy

fikcja innych dzieci
  • The Girl In The Cave (2005)

Referencje

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Kamila Michalak

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anthony Eaton, jest to bardzo dobra opcja.

Agnieszka Krük

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Anthony Eaton, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Zbigniew Szczepaniak

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.