Anthony FiniganWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Finigan, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Finigan, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Finigan, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Finigan, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Finigan, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Finigan. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Tony Finigan by brytyjski reyser teatralny, aktor telewizyjny, radiowy i filmowy, a scena i TV. Karier rozpocz w 1948 roku jako asystent kierownika sceny.

Urodzi si ok. 1926 w Islington w pónocnym Londynie , zosta wyksztacony w szkole i Merchant Taylors', Northwood .

Role filmowe zawarte Oliver Twist (1997) oraz Colin Bateman s cykl przemocy i Divorcing Jack (oba 1998). Jego rola bya ostateczna w Richard Attenborough s Zamykanie Piercienia (2008).

Rodzina

Jego ona od 1952 roku, Primrose Prim Finigan, zmar w 2004 roku cierpi z postpujc demencj , zmar w dniu 6 marca 2009 roku, w wieku 83. By pozostawi trzy córki i szecioro wnuczt.

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Sabina Ratajczak

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Anthony Finigan jest tym, którego szukałem.

Adrian Romanowski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.