Anthony GoldbloomWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Goldbloom, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Goldbloom, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Goldbloom, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Goldbloom, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Goldbloom, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Goldbloom. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Goldbloom
Anthony Goldbloom headshot.jpg
Urodzi si 1983
Alma Mater Uniwersytet w Melbourne
Zawód Zaoyciel i CEO od Kaggle

Anthony John Goldbloom (ur. 21 czerwca 1983) jest zaoycielem i dyrektorem generalnym Kaggle , start-upu z Doliny Krzemowej , który wykorzystuje konkursy modelowania predykcyjnego do rozwizywania problemów NASA , Wikipedii , Forda i Deloitte . Kaggle poprawi stan wiedzy w wielu dziedzinach, w tym mapowaniu ciemnej materii i badaniach nad HIV/AIDS . Kaggle przycign znaczn uwag mediów od czasu jego premiery w lutym 2010 roku, w szczególnoci po wiadomociach, e otrzyma 11,25 miliona dolarów w ramach finansowania Serii A z rundy prowadzonej przez Khosla Ventures i Index Ventures . Goldbloom zosta wymieniony przez magazyn Forbes jako jeden z 30 osób poniej 30 roku ycia w dziedzinie technologii, sprofilowany przez Fast Company w ramach swojego Who's Next serii oraz Sydney Morning Herald. Goldbloom by cytowany w New York Times , Wall Street Journal , Independent i pojawi si na Science Show Catalyst .

To

Goldbloom urodzi si w Melbourne , Australia , i posiada dyplom z wyrónieniem pierwszej klasy w Ekonomii i Ekonometrii z University of Melbourne . W liceum Goldbloom reprezentowa Australi w eglarstwie, startujc zwaszcza na Mistrzostwach wiata 2001 w Sydney w klasie 29er. Z wyksztacenia ekonomista, Goldbloom rozpocz karier w dziale modelowania ekonomicznego w australijskim Departamencie Skarbu, a póniej pracowa w departamencie bada w Banku Rezerw Australii . Pomys stojcy za Kaggle wpad na niego podczas pracy jako staysta w The Economist w Londynie, gdzie zosta poproszony o napisanie artykuu na temat rozwijajcego si obszaru big danych . 8 marca 2017 r. Google ogosi, e kupuje Kaggle. Goldbloom podlega teraz organizacji Google.

Goldbloom mieszka z on w San Francisco w Kalifornii , gdzie obecnie mieci si siedziba Kaggle.

W 2020 r. Anthony Goldbloom i Lukas Biewald omawiali rónice w strategiach, które dobrze radz sobie w konkursach Kaggle, w rodowisku akademickim i w produkcji, a take jego przemówienie Teda z 2016 r. przez pryzmat 2020 r. w podcacie Gradient Dissent .

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Gabriela Paluch

Ładny artykuł z _zmienna.

Edward Szymczak

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anthony Goldbloom, jest to bardzo dobra opcja.

Gabriel Nawrocki

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Goldbloom i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.