Anthony Grant (polityk)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Grant (polityk), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Grant (polityk), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Grant (polityk), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Grant (polityk), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Grant (polityk), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Grant (polityk). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Sir Anthony Grant
Sir-Anthony-Grant.jpg
Czonek parlamentu
dla South West Cambridgeshire
W urzdzie
9 czerwca 1983 8 kwietnia 1997
Czonek parlamentu
dla Harrow rodkowej
W urzdzie
15 padziernika 1964 13 maja 1983
Poprzedzony Patrick Biskup
Dane osobowe
Urodzi si
John Anthony Grant

( 29.05.1925 )29 maja 1925
Zmar 9 padziernika 2016 (09.10.2016)(w wieku 91 lat)
Narodowo brytyjski
Partia polityczna Konserwatywny
Dzieci 2
Edukacja Szkoa w. Pawa, Londyn
Alma Mater Brasenose College, Oksford
Suba wojskowa
Wierno  Zjednoczone Królestwo
Oddzia/usuga  Armia brytyjska
Lata suby 1943-1948
Ranga Kapitan
Jednostka 3. Karabiczyki

Sir John Anthony Grant (29 maja 1925 9 padziernika 2016) by brytyjskim konserwatywnym politykiem. Zosta pasowany na rycerza za sub polityczn i publiczn w 1983 roku.

Wczesne ycie

Uczszcza do St Paul's School w Londynie i Brasenose College w Oksfordzie . Suy w wojsku w latach 1943-1948 jako kapitan III Gwardii Dragonów ( 3. Karabinierów ), a w 1952 roku zosta radc prawnym.

Kariera parlamentarna

Anthony Grant po raz pierwszy zakwestionowa Hayesa i Harlingtona , bez powodzenia, w 1959 roku . By czonkiem parlamentu (MP) dla Harrow Central od 1964 do 1983 roku . Okrg wyborczy Harrow Central zosta zniesiony podczas zmian granicznych tu przed wyborami powszechnymi w 1983 roku. Podczas tej procedury bezskutecznie rywalizowa z Hugh Dykesem , zasiadajcym posem z ramienia Harrow East , o nominacj do znacznie rozszerzonego okrgu wyborczego Harrow East. Nastpnie pracowa w Cambridgeshire South West od 1983 roku a do przejcia na emerytur w 1997 roku .

Peni funkcj sekretarza parlamentarnego w Radzie Handlu i parlamentarnego podsekretarza w Departamencie Handlu i Przemysu w rzdzie Heath w latach 1970-1974 i by silnym zwolennikiem maych przedsibiorstw. Od 1974 do 1976 by wiceprzewodniczcym Partii Konserwatywnej. Nie suy w administracji Margaret Thatcher , ale zdoby podziw mokrych torysowskich kolegów. Zdaniem Alana Clarka zawsze nienawidzi jej i wartoci, które wyznawaa. Wasnymi sowami Anthony Grant powiedzia, e podziwia Thatcher, ale nie za bardzo si z ni pogodzi. Suy w komisjach specjalnych i sponsorowa ustaw Lloyd's Act 1982

Niewiele mówi w Izbie Gmin, ale od czasu do czasu zapewnia, e wszelkie zasugi dla szpitala Addenbrooke trafiaj do jego okrgu wyborczego, a nie do Cambridge .

ycie osobiste

Oeni si z Soni Isobel Landen, córk George'a i Winifred Landenów, w 1954 roku i mieli syna i córk. Dwukrotnie peni funkcj Mistrza Gildii Wolnych Ludzi Miasta Londynu, w latach 1979/80 i 1997/98. Zmar 9 padziernika 2016 r. w wieku 91 lat.

Uwagi

Bibliografia

  • Times Przewodnik po Izbie Gmin . Times Gazety Limited . 1992.
  • Nekrolog Sir Anthony'ego Granta autorstwa Andrew Rotha . Opiekun . 2016.

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Krystian Sikorski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Grant (polityk).

Zuzanna Majewski

Podane informacje o zmiennej Anthony Grant (polityk) są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.