Anthony Gueterbock, 18. baron BerkeleyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Gueterbock, 18. baron Berkeley, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Gueterbock, 18. baron Berkeley, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Gueterbock, 18. baron Berkeley, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Gueterbock, 18. baron Berkeley, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Gueterbock, 18. baron Berkeley, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Gueterbock, 18. baron Berkeley. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .


Lord Berkeley

Oficjalny portret lorda Berkeley crop 3.jpg
Lord Berkeley w 2019 roku
Czonek Izby Lordów
Lord Temporal
Objcie urzdu
19 kwietnia 2000
ycie parostwa
Na stanowisku
17 padziernika 1992 11 listopada 1999
Parostwo dziedziczne
Poprzedzony 17. baronowa Berkeley
zastpiony przez Zniesienie mandatu
( Ustawa Izby Lordów z 1999 r. )
Dane osobowe
Urodzi si ( 1939-09-20 )20 wrzenia 1939
Sutton , Surrey, UK
Partia polityczna Rodzi
Maonka(e) Marian Berkeley
Relacje Earlowie Berkeley
Alma Mater Eton College
Trinity College, Cambridge
Zawód inynier budownictwa; parlamentarzysta
Stronie internetowej www.parlament.uk

Anthony Fitzhardinge Gueterbock, 18. Baron Berkeley, Baron Gueterbock , OBE (ur. 20 wrzenia 1939), znany równie jako Tony Berkeley , jest brytyjskim arystokrat i parlamentarzyst Partii Pracy .

Posiadacz staroytnego angielskiego tytuu dziedzicznego parostwa utworzonego w 1421 r., Lord Berkeley zasiada w Izbie Lordów z racji bycia penomocnikiem yciowym w 2000 r.

To

Pochodzcy z niemieckiego patrylinearnego pochodzenia, Güterbockowie pochodzili z Berlina i okolic w dawnych Niemczech Wschodnich .

Jego matka, Hon. Cynthia Ella Foley (1909-1991) wysza za m 4 sierpnia 1937 roku na brygad Ernesta Gueterbocka, po czym zostaa nazwana The Hon. Pani Gueterbock. Modsza z dwóch córek szesnastej baronowej Berkeley MBE , jej starsza siostra zostaa Mary, siedemnast baronow Berkeley (zmara 1992).

ycie

Gueterbock ksztaci si w Eton College , zanim uda si do Trinity College w Cambridge , gdzie uzyska tytu licencjata (w trakcie studiów magisterskich ). Nastpnie rozpocz karier w inynierii ldowej w George Wimpey plc jako inynier do 1985 roku. Przez nastpne dziesi lat pracowa jako inynier dla Eurotunelu 1985-95.

Gueterbock odziedziczy staroytny tytu barona Berkeley po swoich przodkach ze strony matki w 1992 roku, zastpujc swoj ciotk Mary Foley-Berkeley, siedemnast baronow Berkeley . Lord Berkeley dodatkowo sta Baron Gueterbock , z Cranford w London Borough of Hillingdon , w 2000 roku, ale pozostaje znany w Parlamencie jako Lord Berkeley. Jego yciowe parostwo pozwala mu nadal zasiada jako parownik Partii Pracy w Izbie Lordów, po wyrzuceniu zdecydowanej wikszoci dziedzicznych rówieników w 1999 roku; nie zosta wybrany na dziedzicznego przedstawiciela równorzdnego .

Od czasu jego wprowadzenia do Izby Lordów w 1992 roku, Lord Berkeley peni funkcj rzecznika opozycji ds. transportu w latach 1996-97 i bata opozycji 1996-97. Jest sekretarzem Wszechpartyjnej Parlamentarnej Grupy Rowerowej i zoy wiele pyta w Izbie Lordów na temat polityki transportowej, w tym dotyczcych rowerów w pocigach. Berkeley przedstawi równie pytania dotyczce postpowania policji w odniesieniu do swobód obywatelskich . Berkeley zapyta o ograniczenia dotyczce rówieników przyprowadzajcych goci do Izby Lordów podczas wizyty prezydenta Baracka Obamy w Londynie.

Lord Berkeley peni funkcj przewodniczcego Rail Freight Group, organu reprezentujcego bran w sektorze kolejowych przewozów towarowych, i jest wybierany na czonka zarzdu European Rail Freight Association. Jest take Trustee of Plymouth Marine Laboratory , prezesem UK Maritime Pilots' Association.

Powoani OBE w 1989 roku dla usug dla brany budowlanej, Lord i Lady Berkeley dziel swój czas midzy domy w Londynie i Polruan w Kornwalii.

W 2019 roku Berkeley zosta wiceprzewodniczcym Ogólnopolskiej Grupy Parlamentarnej ds. Whistleblowingu. Zosta mianowany wspóprzewodniczcym po odtworzeniu grupy w 2020 roku. Wszyscy obecni i byli czonkowie grupy byli krytykowani przez niektórych dziaaczy na temat reformy prawa w zakresie informowania o nieprawidowociach, kwestionujc ich przejrzysto i odpowiedzialno, po rezygnacji Sir Normana Lamba z Grupa.

Ramiona

Herb Antoniego Gueterbocka, 18. barona Berkeley
Berkeley arms.svg
Diadem
e z Baron
Korona brytyjskiego Barona.svg
Hem
e z rówienika
Czopek
Kwartalnik , 1. Ramiona patrylinearne Güterbocka; 2. Argent a Fesse zakotwiczony pomidzy trzema piciornikowymi sobólami, wszystko w Bordure of the Last (Foley); 3. Azure a Snake nowed Lub midzy trzema zowrogimi rkawicami otwartymi Argent (Milman); 4. Gules a Chevron midzy dziesicioma krzyami Pattées sze gównych i cztery w bazie Argent (Berkeley)
Zwolennicy
Po obu stronach Lew Argent, zowieszczy konierzyk, skuty acuchem i ksicy koronowany Or
Motto
Dieu avec Nous
( O. Bóg z nami)
Zamówienia
OBE oficer cywil.jpg : OBE
Poprzednie wersje
POL COA Guteter.svg Güterbock (Prusy, staroytne)

Zobacz te

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Anita Janicki

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Anthony Gueterbock, 18. baron Berkeley.

Halina Grzyb

Podane informacje o zmiennej Anthony Gueterbock, 18. baron Berkeley są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Luiza Owczarek

Ładny artykuł z _zmienna.