Anthony H. WilliamsWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony H. Williams, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony H. Williams, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony H. Williams, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony H. Williams, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony H. Williams, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony H. Williams. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Hardy Williams
Gov. Wolf docza do przywódców legislacyjnych, sdziów, aby ogosi utworzenie grupy zadaniowej ds. wymiaru sprawiedliwoci wobec nieletnich - 49229631172 (przycite).jpg
Czonek Senat Pensylwanii
z 8. dzielnicy
Objcie urzdu
5 stycznia 1999 r.
Poprzedzony Hardy Williams
Demokratyczna Bat
z Senatu Pennsylvania
Objcie urzdu
25 stycznia 2011 r.
Poprzedzony Michael O'Pake
Czonek Izba Reprezentantów stanu Pensylwania
z 191. dzielnicy
W biurze
3 stycznia 1989 30 listopada 1998
Poprzedzony Piotr Truman
zastpiony przez Ronalda Watersa
Dane osobowe
Urodzi si ( 28.02.1957 )28 lutego 1957
Partia polityczna Demokratyczny
Maonkowie Shari
Rezydencja Filadelfia, Pensylwania
Alma Mater Franklin i Marshall College

Anthony Hardy Williams (ur. 28 lutego 1957) jest amerykaskim politykiem, byym biznesmenem i demokratycznym czonkiem Senatu Stanu Pensylwania , reprezentujcym 8. Dystrykt od 1998 roku. Przed rozpoczciem suby publicznej pracowa w PepsiCo jako dyrektor redniego szczebla a póniej by wacicielem maej firmy sprzedajcej.

ycie i kariera

Williams jest synem Hardy'ego , polityka i Carole, nauczycielki w szkole podstawowej. Dorasta w Filadelfii. Uczszcza do Anderson Elementary School (jedn przecznic od jego domu, gdzie uczya jego matka), Mitchell Elementary School, Conwell Middle Magnet School i Westtown School . Nastpnie uzyska dyplom z ekonomii w Franklin & Marshall College .

Zosta zaprzysiony na reprezentowanie 191. okrgu ustawodawczego w Izbie Reprezentantów Pensylwanii w 1989 roku. W 1998 roku ojciec Williamsa, senator stanu Pennsylvania, Hardy Williams , przeszed na emerytur na kilka godzin przed terminem skadania petycji nominacyjnych, dziki czemu Anthony móg startowa bez sprzeciwu. 8. siedziba okrgu senatorskiego jego ojca . Modszy Williams zoy ju swoje petycje nominacyjne, aby ubiega si o miejsce w Izbie, wic pozosta na obu kartach do gosowania. Odmówi zajcia miejsca w Izbie, kiedy wygra oba wybory jednoczenie.

Biece komisje i zadania

Williams jest demokratycznym przewodniczcym Komisji Rzdu Stanowego w Senacie Stanowym oraz czonkiem Komisji Edukacji, Bankowoci i Ubezpiecze, Finansów, Zasobów rodowiskowych i Energii oraz Koa Nauk Przyrodniczych. Jest take czonkiem Pennsylvania Council on the Arts i przewodniczy Czarnym Urzdnikom Wybranym w Philadelphia County, grupie ad hoc skupiajcej kolorowych polityków federalnych, stanowych i miejskich. W styczniu 2011 roku, po mierci Michaela O'Pake'a , Williams zosta wybrany na Democratic Whip.

Lider totemu

Williams jest Liderem Okrgu Demokratycznego Komitetu Wykonawczego 3. Okrgu. Jest take przewodniczcym Philadelphia Democratic United Ward Leaders of Colour, grupie kolorowych liderów okrgów, którzy reprezentuj róne okrgi w miecie i hrabstwie Filadelfia.

Kandydatura gubernatorska

23 lutego 2010 roku Williams ogosi swoj kandydatur na gubernatora w wyborach 2010 roku . W majowych prawyborach zaj trzecie miejsce z czterech kandydatów.

Wyniki prawyborów demokratycznych gubernatorów w 2010 r.
Impreza Kandydat Gosy %
Demokratyczny Dan Onorato 452,611 45,1
Demokratyczny Jacka Wagnera 244,234 24,3
Demokratyczny Anthony Williams 180 932 18,0
Demokratyczny Joe Hoeffel 125 989 12,6
Suma gosów 1,003,766 97,7

Bibliografia

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Angelika Podgórski

Ładny artykuł z _zmienna.

Mariusz Szymański

Bardzo ciekawy ten post o Anthony H. Williams.

Wojciech Siwek

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Daria Tkaczyk

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Anthony H. Williams, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.