Anthony HargroveWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Hargrove, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Hargrove, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Hargrove, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Hargrove, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Hargrove, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Hargrove. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Hargrove
Nr 95, 93, 69, 68, 94
Pozycja: Koniec obronny
Informacje osobiste
Urodzony: ( 1983-07-20 )20 lipca 1983
Brooklyn, Nowy Jork
Wysoko: 6 stóp 3 cale (1,91 m)
Waga: 287 funtów (130 kg)
Informacje o karierze
Liceum: Port Charlotte (Floryda)
Szkoa Wysza: Gruzja Tech
Projekt NFL: 2004  / Runda: 3 / Wybór: 91
Historia kariery
 * Tylko poza sezonem i/lub czonek druyny treningowej
Najwaniejsze wydarzenia i nagrody w karierze
Statystyki kariery NFL
Zajmuje si: 223
Worki: 19.5
Wymuszone fumble: 4
Statystyki graczy na NFL.com  ·  PFR

Anthony La'Ron Tony Hargrove (ur. 20 lipca 1983) to byy obroca futbolu amerykaskiego . Zosta wybrany przez St. Louis Rams w trzeciej rundzie NFL Draft w 2004 roku . Gra w futbol uniwersytecki w Georgia Tech .

Hargrove gra take dla Buffalo Bills, a take wygra Super Bowl XLIV z New Orleans Saints , pokonujc Peyton Manning i Indianapolis Colts . By take czonkiem Philadelphia Eagles i Seattle Seahawks w 2011 roku oraz Green Bay Packers w 2012 roku.

Wczesne lata

Hargrove gra w pik non w szkole redniej w Port Charlotte High School na Florydzie. Gra jako rozgrywajcy i jako wolny obroca dla Piratów, zanim przeniós si do linii defensywnej w college'u.

Kariera w college'u

Hargrove rozpocz 13 z 24 gier dla Georgia Tech Yellow Jackets, z 70 próbami (36 solo) z szecioma workami, 19 próbami przegranej, dwoma wymuszonymi fumbles, dwoma odzyskanymi fumble i trzema obronnymi podaniami. By akademicko niekwalifikowany do sezonu jako junior w 2003 roku, ale zaczyna kady mecz od sabej strony defensywnej jako student drugiego roku.

Profesjonalna kariera

w. Ludwik Rams

Hargrove zosta wybrany w trzeciej rundzie (91 miejsce w klasyfikacji generalnej) przez St. Louis Rams . 24 lipca 2004 roku Hargrove podpisa trzyletni kontrakt na 1,25 miliona dolarów z The Rams, w tym premi w wysokoci 442 000 dolarów. Jako rezerwowy w 2004 roku Hargrove zagra w 15 meczach i rozpocz dwa. W sumie 31 walk (23 solo) i nagra jeden worek. W 2005 roku by Ramsem rozpoczynajcym praw defensyw, cznie 51 wtargni (43 solo) i 6,5 worków. W 2006 roku zagra w czterech meczach z dwoma startami i mia pi odbiorów i pó worka. Na pocztku sezonu 2006 Hargrove mia niewyjanion dwudniow nieobecno, która spowodowaa, e sta si nieaktywny, a nastpnie sprzedany.

Rachunki bawole

Hargrove zosta sprzedany przez Rams do Buffalo Bills 16 padziernika 2006 roku, w zamian za wybór w pitej rundzie w 2007 NFL Draft . Hargrove zagra w 10 meczach w 2006 roku i mia 19 odgosów (14 solo) i zanotowa worek, dziki czemu w 2006 roku zdoby 24 odbiory i 1,5 worka zarówno z Bills, jak i Rams. 1 marca 2007 roku Hargrove podpisa roczny przetarg Billów w wysokoci 850.000 dolarów na sezon 2007. W 2007 roku rozegra 12 meczów i wykona 28 odbiorów (18 solo) i mia 1,5 luzu po odbyciu zawieszenia na cztery mecze, co kosztowao go 200 000 dolarów z jego pensji z 2007 roku.

11 sierpnia 2007 r. Hargrove zosta zawieszony przez NFL na pierwsze cztery mecze sezonu regularnego za zamanie polityki NFL dotyczcej naduywania rodków odurzajcych. Ogoszono 18 stycznia 2008 r., e Hargrove nie przeszed kolejnego testu narkotykowego. Z powodu naruszenia polityki NFL w przeszoci, Hargrove otrzyma roczne zawieszenie w dniu 24 stycznia 2008 roku. Ogoszono, e zosta przywrócony przez lig 23 lutego 2009 roku.

wici Nowego Orleanu

W dniu 18 maja 2009 roku Hargrove podpisa kontrakt z New Orleans Saints. Koordynator defensywy New Orleans Saints, Gregg Williams, przeniós Hargrove do rodka defensywnego, gdzie rozkwit.

8 listopada tego samego roku Hargrove zatwierdzi decyzj witych, odzyskujc fumble z Carolina Panthers i zdobywajc przyoenie w czwartej kwarcie, przypiecztowujc zwycistwo 30-20 dla witych. Oprócz rzadkiego przyoenia zdobytego przez defensywnego liniowego , mecz by pierwsz porak trenera Panthers, Johna Foxa w Louisiana Superdome, i po raz pierwszy w historii Saints da Nowy Orleanowi osiem zwycistw i adnych poraek na pocztku sezonu.

Hargrove by ograniczonym wolnym agentem po sezonie 2009 i doniesiono, e Detroit Lions byli interesujcy w podpisywaniu z nim kontraktu, ale 5 kwietnia 2010 Hargrove podpisa przetarg kwalifikacyjny witych, a wici zapowiedzieli, e wróci do zespou w 2010.

Bdc graczem witych, Hargrove by rzekomo zaangaowany w program nagród, w którym trenerzy oferowali dodatkowe wypaty dla obroców, którzy kontuzjowali lub w inny sposób wykluczali kluczowych graczy ofensywnych z gry . Hargrove stan w obliczu zawieszenia na osiem meczów w zwizku ze skandalem i rzekomo powiedzia urzdnikom NFL, e trenerzy Saints poinstruowali graczy, aby okamywali przedstawicieli ligi na temat istnienia programu.

Filadelfia Ory

The Philadelphia Eagles podpisa HARGROVE 3 sierpnia 2011. Zosta zwolniony w trakcie kocowych zaplanowany ci w dniu 3 wrzenia 2011 r.

Seattle Seahawks

W Seattle Seahawks podpisa Hargrove w dniu 9 wrzenia 2011 r.

18 grudnia 2011, podczas meczu z Chicago Bears , skrzydowy Johnny Knox dozna powanej kontuzji pleców po próbie odzyskania wasnej gry i starciu z Hargrove. Knox wymaga natychmiastowej operacji w celu ustabilizowania uszkodzonego krgu. Kontuzja zmusia go do odejcia z NFL.

Green Bay Packers

W Green Bay Packers podpisa Hargrove w dniu 29 marca 2012 roku.

2 maja 2012 roku NFL zawiesio Hargrove'a na pierwsze osiem meczów sezonu 2012 po tym, jak nazwa go jednym z przywódców skandalu z nagrodami w New Orleans Saints . Wedug ligi Hargrove podpisa owiadczenie, w którym przyzna si do swojej roli w programie, a take powiedzia przynajmniej jednemu graczowi, e wici wyznaczyli nagrod za Bretta Favre w 2009 NFC Championship Game. Okama take ledczych, kiedy liga pocztkowo przesuchiwaa witych w sprawie skandalu z nagrodami w 2010 roku. Hargrove, wraz z innymi zawieszonymi graczami, zamierza si odwoa. Jego zawieszenie zostao póniej uniewanione.

Hargrove zosta wydany 24 sierpnia 2012 roku.

9 padziernika 2012 r., cztery tygodnie i trzy dni po tym, jak wewntrzny panel odwoawczy odwoa zawieszenia naoone na Hargrove, obroc Saints Jonathana Vilm , obroc druyny Browns Scotta Fujit i defensyw Saints Willa Smitha , liga ponownie wydaa dyscyplin bez adnych zmian ani obniki, wedug róda ligowego. Oznaczao to, e Vilma zostaa zawieszona na cay sezon, Fujita na trzy mecze, Smith na cztery, a Hargrove na osiem.

12 grudnia 2012 r. W ostrym naganie wobec prowadzonego przez jego nastpc ledztwa NFL w sprawie nagród, byy komisarz Paul Tagliabue uchyli zawieszenia czterech obecnych i byych graczy New Orleans Saints (w tym Hargrove) w sprawie, która zaja lig prawie rok."

Kowboje z Dallas

The Dallas Cowboys podpisali kontrakt z Anthonym Hargrove 16 maja 2013 roku.

Hargrove zosta wydany przez Dallas Cowboys 20 czerwca 2013 r.

Osobisty

Kiedy Hargrove mia 6 lat, spona kamienica na Brooklynie, w której mieszka z matk i dwójk z jego czwórki przyrodniego rodzestwa. Mieszka w schroniskach dla bezdomnych i w opiece zastpczej, a do mierci matki, kiedy mia 9 lat. Adoptowaa go ciotka z Port Charlotte .

Hargrove powiedzia, e zacz naduywa narkotyków podczas swojego pobytu w Baranach. Przeszed przez seri nieudanych testów narkotykowych i inne trudnoci podczas swojej kadencji w Rams and the Bills. Po zawieszeniu w 2008 roku spdzi ponad rok w orodkach leczenia w Karolinie Poudniowej i North Miami Beach . Osiem miesicy po opuszczeniu orodka leczenia znalaz si z powrotem w Miami, aby zagra w Super Bowl . W zwizku z jego powrotem, koledzy z druyny Hargrove's Saints ogosili go zwycizc nagrody Ed Block Courage Award w 2009 roku .

W czerwcu 2011 roku starszy brat Hargrove, Terence Hargrove, zmar po tym, jak zosta wielokrotnie dgnity noem w North Port na Florydzie.

obecny

Hargrove niedawno doczy do zespou Olimpiad Specjalnych MTV Mavericks jako trener szybkoci i zwinnoci. By take trenerem CoachUp . Hargrove jest sawnym szefem kuchni dla Men Cooking dla CASA, korzystajc z pomocy sdu hrabstwa Jefferson wyznaczonego przez specjalnych adwokatów.

W czerwcu 2016 roku Hargrove zosta asystentem trenera zespou Christopher - Zeigler - Royalton (CZR) (zespou spódzielczego reprezentujcego dwie szkoy rednie w hrabstwie Franklin w stanie Illinois ). W czerwcu 2017 zosta gównym trenerem.

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Mirka Serafin

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Hargrove

Marek Antczak

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Bozena Dobrowolski

Bardzo ciekawy ten post o Anthony Hargrove.